Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> değişen ana sayfa ve font
"Değişen ana sayfa ve font" başlığına cevaben...
cruachan_erkan
cruachan_erkan
Söz gümüş sukut altınsa, METAL hayattır.

ya dostum bu font hiç hoşuma gitmedi eskiye dönelim biranca zaten gözler bozuk iyice bozucaz gözleri.Cu, 13 Tem 2012, 03:21 (5 yıl önce)
mavidirderya
mavidirderya
...

yeni font'un boyutu küçük geldi bana nedense, okurken gözlerimi kısıyorum sürekli, bu arada genel istatistikler bölümü ne zaman hizmete açılır :)Paz, 8 Tem 2012, 14:48 (5 yıl önce)
JarmushWenders
JarmushWenders
Hope is for sissies.

Yazıları, film adlarını okumak çok zor; font kötü.Daha okunur,ne biliyim daha kalın bi font olmalı bence

EDİT: Bir de bazı arkadaşların dediği gibi biçimden çok, işleve önem veriniz.Mesela sharebus linklerinde sorun oluyor,sizin linkleriniz .com ama sharebus .org'a geçmişPaz, 8 Tem 2012, 09:06 (5 yıl önce)
güncellendi: 5 yıl önce (2012-07-08 09:41:15)
reklamlar

ommanipadmehum
ommanipadmehum
Aziz! Light!

tasarım degisiklikleri guzel olmus ama fontu sevmedim. bence goz yorucu. bunun alismayla ilgisi oldugunu sanmiyorum. bazi fontlar boyle evet, en7boy dengesi, kıvrımlar, bilemiyorum, benim alanım degil..

bazi basliklarda vs kullanilabilir ama sitenin geneline uygulanmasi iyi olmamis. eskisi gayet guzeldi, emektar verdana'ydi yanlis hatirlamiyorsam. degisiklik iyidir evet ama bazi klasikler neden klasik biraz dusunmek gerek :)Cts, 7 Tem 2012, 20:18 (5 yıl önce)
ProZaC
ProZaC


modüller fazla kafa karıştırıcı konforlu değil üstelik.ayrıca yazıtipi çok amatör bir hava katmış.best sana linkini atacağım bir font var düşünülebilir.Cts, 7 Tem 2012, 15:10 (5 yıl önce)
reklamlar

AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

Öncekinden kullanışlı olmuş, yine de iki yıl önceki ana sayfa çok daha iyiydi. Tabi üzerinden asırlar geçmiş gibi ana sayfa 20 kere değişti bu sürede. Bir dahaki değişimi dört gözle bekliyoruz. Cts, 7 Tem 2012, 12:59 (5 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Açıkçası ben bu yeni görünümü ve fontu sevdim =) Sürekli önceki değişimlere muhalefet eden biri olarak kendime de şaşırmadım değil. Ancak artık görünümdense bazı kolaklık sağlayacak değişikliklere gidilse sanki daha iyi olacak. Örneğin, quijote'nin önerisi gayet yerinde.Cts, 7 Tem 2012, 12:36 (5 yıl önce)
quijote
quijote
bazı filmler vardır hazır olduğunuzda izlenilmesi gereken .

bir de şu başucu ve karantina  olayı var..mesela filme bakıyoruz başucu alan kişi sayısı birde karantinaya alan kişi sayısı var o kişi sayısına bastığımızda kimlerin başucuna alıp kimlerin karantinaya aldığını görebilsek çok iyi olur ... çünkü kişinin öteki karantina ve başucuna aldığı filmlerden ne derece doğru bi yorum yaptığı hakkında bir fikrimiz olabilir... olabiliyorsa çok iyi olur böyle bir uygulama ..Cts, 7 Tem 2012, 12:18 (5 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Yeni font, biraz resmi. Ayrıca,kullanıcılara, font seçme hakkı verilse, hoş olabilir. Comis Sans olsun demiyorum illa da, biraz ufak yazılar. 

Olan biten bölümünün de gereğinden fazla oynak olduğunu düşünüyorum. 

Hele son yorum kısmında, yorum bulmaya çalışmak çıplak elle balık yakalamak kadar zor. 

Bence en azından olan biten kısmı, oynamasın. 

Nası diyorlar

Orası burası oynuyor. 

:)) 

Hey gidi askerlik. Cu, 6 Tem 2012, 19:22 (5 yıl önce)
güncellendi: 5 yıl önce (2012-07-06 19:25:11)
pierro_7
pierro_7
Erkekler döllemeye devam edecek, kadınlar doğurmaya; ve yitik kitleyi beslemek için her şey kullanılacak, gelecek ipotek altına alınacak. Albert Caraco

 

bence de eski font çok daha iyiydi..yorumları okuyamıyorum.. illa olan biten´e basmak zorunda mıyım? gözlerimi yoruyor bu font..


Cu, 6 Tem 2012, 19:14 (5 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "