Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> televizyon dizi ve programları -> out of this world
"out of this world" başlığına cevaben...
drunkwiththefishes
drunkwiththefishes
"no dreams or fishes were harmed in the making of this person"

evet o baba görünüyo muydu benim de beynimde bişeyler çaktı şimdi ama tam hatırlayamadım. nasıl bir düşünceyse zamanı durdurduğum zamanlar uyuyup kalkınca tüm günü yaşayabileceğim gibi saçmasapan hayallere de dalmıştım. fantazyamın ayarı kaymış.Cu, 18 Eyl 2009, 14:45 (8 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Evet,ruh hastası olmamın sebeplerinden biri de bu dizi idi. Elin oğlu dışarda  parmağını sobeleme maksadıyla kullanırken ben el ve ayak parmaklarımı değişik kombinasyonlar edecek şekilde bir araya getirerek zamanı durdurdum durdurucam ayaklarına yatardım. İnsanız nihayet 20 parmağımız var ama epey bir çift ediyordu. Değdir değdir bitmiyor namertler. 

 

Sanırım finalde o astronot babanın sıfatını görebiliyorduk. Özellikle açılış şarkısı,yaş analizi yapmanıza olanak sağlayabiliyor.:) Bunu duyup içi bir hoş olan nesil,titre de kendine gel :)) 

http://listen.grooveshark.com/#/song/Out_of_This_World_Theme/9117846   

 

 

 Cu, 18 Eyl 2009, 07:00 (8 yıl önce)
güncellendi: 8 yıl önce (2009-09-18 07:01:33)
drunkwiththefishes
drunkwiththefishes
"no dreams or fishes were harmed in the making of this person"

adı gibi bu dünyadan olmayan dizi. küre babaya sahip Evie parmaklarını birleştirmek suretiyle zamanı durdururdu. Tabii zamanında Star'da oynayan bu dizi kaç fantazyaya dalmış yavrunun hayalleriyle oynadı. Kopya çekmek için parmaklar birleştirildi. Bi anlık da olsa mal bir çocuk sanrısı da olsa zaman durur mu acaba diye bekledi. Her neyse ne diyorduk, bu diziyi sevenler parmak kaldırsın, birleştirmesin. Manyak mıyım neyim (yazar burada kendi kendine konuşarak saçmalıyor) Bu diziden hatırladığınız bölümler varsa buyrun, ilgilenmiyorum diyorsanız tek başıma öyle durayım.Sa, 15 Eyl 2009, 23:15 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "