Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> hollywood hayat kurtarır
"Hollywood Hayat Kurtarır" başlığına cevaben...
DJ-Track
DJ Track


Bu konuda biraz şüphelerim var. 40 yaşında bir yetişkin 4 yaşında olan bir çocuktan farksızdır. Anne ve babalarımızla yaşımız aynı kalıyor. Ben yaş olarak ilerlesem ve yaşlansam da ailemin her zaman o ufak, küçük çocuğu olarak kalıyorum. Çocuklara yüklenmeye gerek yok. Yetişkin dediklerimiz de çocuk dedik ya, o çocuklar dünyayı birbirine kattı, savaş başlattılar., masumları öldürdüler, insanları ayırdılar. O çocuklara karşı önlem almalıyız bence.Pzt, 5 Eki 2009, 15:26 (8 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

Hollywood Hayat Kurtarır..http://www.best-horror-movies.com/images/Dawn-of-the-dead-2004-zombies-2.jpg

Kuş Gribi, Çin Gribi, Domuz Gribi, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi falan derken virüs filmlerinin değerini biraz daha bilmemiz gerektiğini fark etmişsinizdir sanırım. Hayatımızdan pek de uzak olmayan bu virüslerden birinin sonucunda ya dünyanın sonu gelecek, ya da milyonlarca insan bir anda ölecek. (Her virüs haberinde 2-3 milyonun öleceği öngörülmezse ciddiye alınmaz zaten o virüs.)

 

Zeynep Bonçe (Ekim Ayı)

http://issuu.com/wingman/docs/ekim2009/52Pzt, 5 Eki 2009, 13:26 (8 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

" Hollywood Hayat Kurtarırhttp://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/050124/191521__ring_l.jpg

Bu ay okullar açılacak ve çocukların şen şakrark kahkahaları sokakları dolduracak. Size sevimli görünen bu manzara, yeterince film izleyenleri korkutmaya yeter. Bu masum, küçük, sevimli insan yavruları, her ne kadar yardıma muhtaç görünseler de, gün gelir devran döner ve siz onların merhametine muhtaç kalabilirsiniz. Bütün çocuklardan nefret etmenize gerek yok. Saydığım çocuk tiplerinden uzak durun yeter. Zeynep Bonçe "

Devamı...

Zeynep Bonçe'nin wingman dergisinin eylül ayında yayınlanan bu ilginç ve ilgi çekici yazısını paylaşmak istedim.Sa, 15 Eyl 2009, 21:30 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "