Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> en çok izlediği oyuncular listesi güncellenmiyor
"en çok izlediği oyuncular listesi güncellenmiyor" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

O listenin güncellenmemesinin sebebi uyguladığımız algoritmadandır. İzlediğiniz filmin ilk 3 oyuncusunu saymaktadır sistem. Diğer oyuncuları saymamaktadır. Bunu yapmamızın nedeni de Yeşilçam filmlerinde hep aynı oyuncuların yüzlerce kez oynamasıdır. Eğer bu standartı kaldırırsak, Yeşilçam filmleri işaretleyen arkadaşların listesi tamamen Türkçe oyuncu  ve yönetmenlerden oluşmaktadır.Paz, 29 Tem 2012, 04:45 (5 yıl önce)
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

görüyor ve arttırıyorum; bence oyuncu gibi izlediği yıl ve ülkeye göre olan kategorilerde msl ülke ismine tıklandığında o ülkenin yapımı olan ve izlediğin filmler listelensin ki görebilelim izlediğim 7 meksika yapımı filmin neler olduğunu?Paz, 29 Tem 2012, 01:02 (5 yıl önce)
JarmushWenders
JarmushWenders
Hope is for sissies

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, helpSa, 3 Tem 2012, 16:05 (5 yıl önce)
reklamlar

birkasikyok
birkasikyok
Film çok zaman az

en çok izlediğimiz oyuncular listesi otomatik güncellenmiyor uzun süredir aynı rakamlar duruyor başlıkta. mail attım yetkiliye ama dönmediler birde burdan sesleneyim dedim. aynı sorun sizde de var mı?Pzt, 21 May 2012, 11:15 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "