Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> fili(m)adami.com 3. yaş zirvesi- önemli gelişmeler!
"fili(m)adami.com 3. yaş zirvesi- ÖNEMLİ GELİŞMELER!" başlığına cevaben...
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Muğla,Bodrum,Torba civarlarında hiç fili(m)adamı yok sanırım, buralarda hiç zirve düzenleyemiyoruz. iyi eğlenceler sizlere arkadaşlar!:)Cu, 18 May 2012, 19:06 (5 yıl önce)
gizmonya
gizmonya
şifreyi acı çekerek nihayet hatırlamanın mutluluğu

 


Filim madam ve adamları, Nakka ile bir konuda anlaşamadık, onlar da bizi Eski Cambaz'a yönlendirdiler veeee rezervasyonumuz yapıldı! Netleşmesi biraz zaman aldı özür, ama açıkçası benim daha bir içime sinecek yeni mekanımız. Çünkü zirve öncesi net kişi sayısı belirlemek zor ve Eski Cambaz'ın kapasitesi bizi daha iyi karşılayacak.  Yarın akşam( 19 Mayıs C.tesi) 8 gibi mekanda olabilirsek süper olur -en azından bir grup- malum c.tesi mekan bulmak herkesin derdi :) 

Adres: Eski Cambaz Teras Katı

İstiklal Caddesi Şehit Muhtar Mah. Kurabiye Sk. No: 12 Beyoğlu

İstiklal Cd.'deki AFM Sinemanın arka çıkışıyla karşı karşıya. Fransız Konsolosluğu'nun arka tarafı. 

İletişim: 

Gizem: 0535 350 66 72

Fili(m)adamlarıyla tanışmak için can atıyorum!  Selamlar, sevgiler:)Cu, 18 May 2012, 17:57 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "