Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> 1974 yapımı steppenwolf filmi hakkında
"1974 yapımı Steppenwolf Filmi Hakkında" başlığına cevaben...
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Hermann Hesse'nin bozkırkurdu kitabını sıcağı sıcağına bitirmemin üzerine yazıyorum. Kitap film olarak çevrilmiş, hepsiburada idefix gibi sitelerde hem dublaj hem tr. altyazı seçenekleriyle satılıyor ancak bu uzun yol. İnternette altyazı sitelerindeyse altyazıya ulaşamıyorum, kimse eklememiş.

 

http://www.hepsiburada.com/Liste/dunya-edebiyatindan-sinemaya-bozkir-kurdu-hermann-hesse/productDetails.aspx?productId=dvddijital139&categoryId=11011

 

Elinde olan varsa altyazıyı rica edebilir miyim? Senkronu problem değil, ayarlarım. Kimsede yoksa sipariş edeceğim artık.Paz, 25 Mar 2012, 19:37 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "