Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> captain america ve thor filmlerini sinemada izleyenlere bu sorum
"Captain America ve Thor filmlerini sinemada izleyenlere bu sorum" başlığına cevaben...
AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

Uzun zamandir sinemaya gitmiyorum kucuk bir sehirdeyseniz 6 tl de olsa sinemaya gitmek pek cazip gelmiyor cunku hem bahsettiginiz olaydan hem de sinemalarin kalite standartlarinin dusuk olmasindan sinemadan sogudum 46' tv aldim filmleri 1080p mkv olarak izliyorum. İkisini de bu sekilde izledim ve soyleyebilirim ki sinemadan cok daha keyifli ve bahsettiginiz sahneleri debu sekikde izleyebildim. Bu arada k.maras'ta yasiyorum ve filmler buraya gec geliyor :(


Sa, 20 Mar 2012, 20:03 (5 yıl önce)
cbi82
cbi82
watching b flicks is my duty

ben ikisininde dvdsini aldım bu arada 2002den beri sinemaya gitmiyorumSa, 20 Mar 2012, 10:17 (5 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Ben okudum:)

 

Bodrum Cinemarine'da da aynı durum vardı bu yüzden protesto edip devam etmesini sağlamıştım ve filmlerin sonunda ki bir kaç dakikalık kısım kilitti. Bir çok filmde yapılıyor bu. Artık sinemaya gitmiyorum bu yüzden kendime sağlam bir referans kulaklık, sınırsız nescafe ve güzel bir monitör aldım ışıklarıda kapatıyorum izlerken mis. Gerçekten bir filme 13-15 lira vermeye değmez artık o şartlarda. Sinemaya yiyişmek için gelen sevgililer, bacağını uzatıp oturan tipler, konuşup duran gençler, kötü hava, filmin tamamen gösterilmemesi vs. Bedeli 15 lira olmamalı. Aylardır sinemaya gitmeyip protesto ediyorum, mutluyum...Sa, 20 Mar 2012, 04:45 (5 yıl önce)
reklamlar

ericccartman
ericccartman
Avada Kedavra

az önce ekşi duyuruda da gördüm bunu çok uzundu okumamıştım. hala uzun.Sa, 20 Mar 2012, 01:03 (5 yıl önce)
agathachristie
agathachristie


Captain America ve Thor filmlerini sinemada izleyenlere bu sorum  

 

Ben yıllar önce sinemaya giderdim ama film bitince jeneriğin yani filmde oynayanların, yönetmenin adının çıkmasını beklemeden filmi bitirmelerine sinir olurdum ve en son Open Water filmini sinemada izledim. Film biter bitmez filmi bitirdiler, sinirle çıktım sonra geri döndüm "Ben müşteriyim, paramı verdim, sonuna kadar filmi oynatacaksınız" dedim, üzülerekte olsa asık suratla oynattı filmi hortlak suratlı herif. İyi ki de filmin sonunu gösterttim çünkü filmin sonunda kadın ve adamın fotoğraf makinesi balıkçıların yakaladığı köpek balığının içinden çıktı ve böylelikle adam ve kadının öldüğü anlaşıldı ve o günden sonra o filmden sonra bir daha sinemada film izlemedim çünkü çekirdek yiyenler, konuşanlar, telefonda konuşanlar, film biter bitmez filmi biteren görevliler vs.. belki ben filmde oynayan herkesin adını görmek istiyorum ve sonra içimden bir filmi evde izlerim daha iyi dedim, küçük ekran, ses daha az, hiçbir zaman sinemadaki kalite olmaz ama insan faktörü yok ve haliyle kafam rahat. Şimdi yıllar sonra Captain America ve Thor filmlerini internetten indirip izleyince Open Water filminde yapılan saygısızlık aklıma geldi çünkü bu iki filmde film bitiyor, sonra isimler çıkıyor, tüm isimlerde bitince iki filmin de sonunda birkaç dakikalık sahne daha var, şimdi sorum şu; sinemada bu iki filmi izleyen arkadaşlar, filmleri izlediğiniz sinemada görevliler isimler bitine kadar filmleri oynattılar ve bu sahneleri izlediniz mi, yoksa film biter bitmez filmi bitirdiler mi? Belki de isimlerin tamamını gösterdiler sizler sıkılıp çıktınız o ayrı konu ama merak ettiğim şu bu iki filmi sinemada izleyen kaç arkadaş son sahneleri izleyemedi, yani görevliler çoğu zaman olduğu gibi film bittikten birkaç dakika sonra isimlerin bir kısmı gösterilip filmi kapattılar, eğer öyle olduysa ki birçok sinemada adımdan daha çok eminim öyle olmuştur, sinemaya gitmeme kararım doğru ve bu kararımı daha uzun yıllar uygulayacağım.  Pzt, 19 Mar 2012, 22:16 (5 yıl önce)
güncellendi: 5 yıl önce (2012-03-19 22:17:07)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "