Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> librarything
"LibraryThing" başlığına cevaben...
john-doe
john doe
1001: goo.gl/yFzU8Cu, 26 Tem 2013, 03:32 (4 yıl önce)
dileek
dileek


http://www.neokuyorsun.com/

 

bunu keşfettim ben de bugünCu, 26 Tem 2013, 03:16 (4 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Daha mütevazı bir muadili için;

 

http://www.okumasitesi.com

 

Aslında,film adamı-madamının kitap adamı-kadını versiyonuna benziyor bu. Oldukça sade bir tasarımı var. Okuduğunuz kitapları paylaşabildiğiniz gibi, yerli- yabancı gazete ve dergiler üzerine  düşündüklerinizi beyan edebilir, kendinize ait sanal bir kitap arşivi oluşturabilirsiniz.

 

Hoş bir araç. Siyah kahve üyeliğiniz varsa, ayrıca hesap açmanıza da gerek yok hem.Cu, 18 Eyl 2009, 05:06 (8 yıl önce)
reklamlar

afelka
afelka
yolabaktimyoluzun.blogspot.com

Sahip olduğunuz kitapları ekleyebileceğiniz, değişik kitaplık türleri oluşturup kitaplarınızı sınıflandırabileceğiniz, istediğiniz kapak resmini kitaplarınıza ekleyebileceğiniz, amazon veritabanı dahil bir çok yerden kitap bilgilerine ulaşabileceğiniz (Türkiye'den de Bilgi Üniversitesi ve Koç Üniversitesi kütüphanelerinden bilgiler alınabiliyor) ve istediğiniz zaman yazarların kitaplarını yabancı baskılarıyla rahatça eşleştirebileceğiniz kitap sitesi. 200 kitaba kadar ücretsiz olan uygulamadan yıllık ya da ömür boyu faydalanmak için para ödemek gerekiyor. Sitenin Türkçe dahil bir çok dil seçeneği mevcut, ama Türkçeye henüz tamamen çevrilmiş değil; ancak çevirme işlemine de yardımcı olabiliyorsunuz.

Filimadami sayesinde filmlere bir düzen getirdim, kitaplarım için de bir site arıyorum diyenlere :)

http://tr.librarything.com/


Okuduǧunuzu veya bütün kitaplarınızı yükleyin. Kolay, kütüphane kalitesinde bir katalogdur.Pzt, 14 Eyl 2009, 20:28 (8 yıl önce)
güncellendi: 8 yıl önce (2009-09-14 20:29:44)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "