Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> görevli arkadaşlar neden eklediğimiz filmleri onaylamıyor ve siliyorlar?
"Görevli arkadaşlar neden eklediğimiz filmleri onaylamıyor ve siliyorlar?" başlığına cevaben...
Desmond
Desmond
herkes bir gün ölür.

Eklediğim 2 filmde halen onaylanmamış, ama daha dün film ekleyen bazı arkadaşların filmleri hemen aktif olmuş. Film eklemenin bir kuralı var da ben mi bilmiyorum, yoksa belirli kişilerin ayrıcalıklarımı var, hayır yani bilelimde bizde ona göre davranalım...Sa, 8 May 2012, 11:26 (5 yıl önce)
uyumsuz-adam
uyumsuz adam


filmlerin silindiği yetmezmiş gibi aynı filmler başka üyeler  tarafından eklendiğinde siteye alınıyorCts, 17 Mar 2012, 21:39 (6 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

 Moderasyondaki arkadaşlar gönüllü ve gerçekten iyi çalışıyorlar, bence sıkıntı daha farklı olabilir, bir bug olabilir oturup film sileceklerini sanmıyorum.

 

Edit: başlık başıma kalmış konuyu ben açmadım.Çrş, 7 Mar 2012, 07:56 (6 yıl önce)
güncellendi: 5 yıl önce (2012-03-20 05:10:38)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "