Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> http://btjunkie.org/goodbye.html
"http://btjunkie.org/goodbye.html" başlığına cevaben...
poormf
poormf
Gül rengi şarap içilmez mi böyle günde

  BitTorent ve uTorrent programlarının arama motorlarına yeni site eklemek.....   Torrent penceresinin sağ üstündeki "Web'de ara" seçeneğinin yanındaki merceğin okuna tıklandığında "arama seçeneğini düzenle" gelecektir. Orada "Arama Motorları Biçim:Isim|URL]" de Enterleyerek yeni bir satır açın ve aşağıdaki en işe yarar torrent sitelerinden dilediklerinizi ya da hepsini kopyalayıp yapıştırarak torrentin arama butonunun içeriğini geliştirmiş olun. Daha işe yarar bulduğunuz başka siteler varsa onları da aynı şekilde ekleyebilirsiz... Bu tek tek sitelere girmeyi gerektirmeden size aradığınız filmi torrent programı üzerinden  (BitTorent ve uTorrent programlarının her ikisi için de geçerlidir) kolayca bulduracaktır. Artık Torrent penceresinin sağ üstündeki "Web'de ara" bölümüne aradığınız filmi yazıp arama butonuna bastığınızda kendiliğinden bir pencere açılarak sonuçlar gösterilecektir...  

torrentz                    |http://torrentz.eu/search?f=

torrentproject              |http://torrentproject.com/?t=

torrentcrazy                |http://torrentcrazy.com/s/

bitsnoop                    |http://bitsnoop.com/search/all/%20

kickass                     |http://kickass.to/usearch/

fenopy                      |http://fenopy.se/?keyword=

 Sa, 22 Eki 2013, 19:29 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-10-23 09:28:56)
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

valla kickass.to dan başka bilmiyorum ben bir de üyelikli bulgar zamunda varSa, 22 Eki 2013, 19:19 (4 yıl önce)
zelenz
zelenz


ama ama ama isohunt benim gozbebegimdi uzuldum bildigin:(

nolur biri bana tavsiyede bulunsun yeni bi torrent sitesine ihtiyacim var!Sa, 22 Eki 2013, 18:15 (4 yıl önce)
reklamlar

darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2MSa, 22 Eki 2013, 16:56 (4 yıl önce)
lahanaman
lahanaman


Lanet olası federaller de sinema zevki olsaydı torrent vs. sitelerine bulaşmazlardı zaten. Daha dün gibi hatırlarım İsveçli dostum seed ederken sonradan aramıza katılan Yunan kardeşime Leech ettiğim günleri... Ortamın en şahane sitesiydi... Acımız büyük yaramız derindir... FBI isn't watching movie... FBI is watching seeders...Cu, 10 Şub 2012, 02:33 (6 yıl önce)
reklamlar

babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

torrentz.eu iyidir hakikaten.. hepsi içinde bir anda arama yapar kendisi. çıkan seçeneklerde benim ilk tercihim, kickasstorrents'ten yana oluyor genelde. 2. tercihim btjunkie olurdu eskiden ama şimdi başka bir 2. bulacağım artık =/Çrş, 8 Şub 2012, 20:58 (6 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Güzel bir torrent arama motoru olarak 

Torrentz.eu

her zaman güzel sonuçlar ortaya koyan,gelişmiş bir aygıttır. 

Tavsiye ediyorum. Sa, 7 Şub 2012, 19:29 (6 yıl önce)
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

 

ya geçmişe bakılırsa havlayankuzunun dediği gibi bir çok site kapanmış ama açıkçası ben megaupload.com daki resimleri görünce tırstım biraz... btjunkie'den daha iyi bir yer bilmiyorum, demonoid üyesiyim arada oradan da indiriyordum.

 

Neresi kaldı şimdi en iyi isohunt falan mı?

 

korsana karşı olanlara lafım, ortada fırsat eşitsizliği varsa emek hırsızlığı da olmak zorunda kusura bakmasınlar.Sa, 7 Şub 2012, 18:48 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2012-02-07 18:55:08)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

 

Btjunkie,torrent siteleri içinde en güvenilir ve en geniş içeriğe sahip alternatifti. İnternet maceramda ne devlerin devrildiğini gördüm:

Mininova,

Limevire

E-donkey

Kazaa

Ares (kapandı sayılır) 

Megaupload

 

hepsi gitti sevgili dostlar. Hepsi. İnternet evreninden kişilerin, özgür paylaşım hakları hakkında ne düşünürseniz düşünün,emek hırsızlığı bile saysanız, basit gerçek kendi adıma şu:

 

Ben torrent ve P2P kavramı olmasaydı, 28 yaşıma kadar izlediğim filmleri izleyemez, dinlediğimm müzikleri dinleyemez, okuduğum kitapları okuyamazdım. Bu miktarda bir birikimi karşılayacak maddi gücüm hiç olmadı,sanıyorum sizin de olmamıştır. Birçok insanın da yoktur. 

 

Btjunkie,kendi isteği ile yayın hayatına son verdi. Ancak bunun bir intihardan çok ötenazi olduğu belli. Umarım P2P sistemleri daha çok zarar görmez. Ama bir şekilde ne olursa olsun, P2P yada başka bir teknoloji daima olacaktır. İnsanları durdurabileceklerini sanmıyorum.. Geçmiş olsun hepimize. 

 Sa, 7 Şub 2012, 16:34 (6 yıl önce)
wdyfml
wdyfml
'Büyücülerin işlerine karışma, çünkü onlar çok çabuk öfkelenirler.' Bir büyücü meslektaşım demişti bunu. İşinde iyiydi de, mücevherat konusunda çok şey bilirdi. Havai fişekler hakkında da fena değildi. Ama rüküş Merlin değildi o. Dur bakalım, adı neydi?

çok dramatik bir veda yazısıyla dün öğrendim kapandığını ama ne yalan söyleyeyim ilk tercihim de olmadı hiç bir zaman.Sa, 7 Şub 2012, 15:27 (6 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "