Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> televizyon dizi ve programları -> leyla ile mecnun'dan rekor!
"Leyla ile Mecnun'dan rekor!" başlığına cevaben...
serhatsener
serhatsener


bence şuana kadar ülkemizde yapılan en iyi absürd komedi dizisi Cts, 28 Oca 2012, 22:45 (6 yıl önce)
haydigelbizimleol
haydigelbizimleol
the child is grown,the dream is gone

aslında uzun zamandır ilk sıralardaydı.hatta bi ara 6. veya 7. sıradaydı. imdb worst tv-series listesindeki 10 diziden 8 inin bize ait olduğu düşünüldüğünde göğsümüz daha bi kabarmalı :D yakışır leyla ile mecnuna :DCts, 28 Oca 2012, 19:00 (6 yıl önce)
serhatsener
serhatsener


alt

 

İnternetteki en önemli sinema sitesi IMDB’nin ‘gelmiş geçmiş en çok sevilen diziler’ anketinde Leyla ile Mecnun, fanatiklerinin oylarıyla House ve Lost gibi dizileri geçip ilk 10’a girdi.

FACEBOOK VE YOUTUBE DA VAR
LEYLA ile Mecnun’un aşkı internette olay oldu!TRT’de yayınlanan absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, fanları sayesinde adını dünyaya duyurdu. Esprileri Facebook, Twitter ve Youtube’da paylaşılan ve gençler arasında fenomen olan dizi internetin sinema ve televizyon dünyasıyla ilgili en prestijli sitesi IMDB’nin ‘gelmiş geçmiş en sevilen diziler' anketinde ilk 10’a girdi.

 

İNGİLİZCE ALT YAZIYLA İZLENİYOR
Fanatiklerinin oylarıyla 10 üzerinden 9.3 puan alarak House, Lost, Spartacus gibi dev bütçeli dizileri geride bırakıp 9’uncu olan Leyla ile Mecnun bir anda dünyanın dikkatini çekti. Dizi, yabancı paylaşım sitelerinde İngilizce altyazıyla izlenmeye başlandı. IMDB’nin anketinde ilk sırayıPlanet Earth, ikinciliği TheWire, üçüncülüğü ise Arrested Development aldı.

kaynak:

http://magazin.milliyet.com.tr


Cts, 28 Oca 2012, 18:51 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "