Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> filim adamı'nın yeni görünümü
"Filim adamı'nın yeni görünümü" başlığına cevaben...
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

 Es geçilmiş ama bugün Sopa'ya karşı duranlardan biri olduğunuz için teşekkürler. Bir daha sevdim filimadamı'nı. Bilmeyenler varsa ufak bir bilgi vereyim haddim olmayarak, yasa kabul olursa bir süre sonra ne torrent ne de youtube benzeri siteler kalır - amerikadalarsa - . Sevgiler.Çrş, 18 Oca 2012, 07:04 (6 yıl önce)
2hece
2hece
hee, doksanbirde işe girdim!

vizyon fimleri olayını ben de beğendim. ama şeridin ortasındaki film afişinin sadece alt yarısının gözükmesi pek hoş durmuyor. ona bi ayar çekilse çok güzel olur.

bide şu genişaçı ekranlardaki yan boşluklar var. resmen ortada küçük bi alana hapsoluyor site. belki vizyon filmleri kısmı sol tarafa kaydıralabilir.Cts, 14 Oca 2012, 15:29 (6 yıl önce)
ericccartman
ericccartman
Avada Kedavra

acayiptir ki ben de vizyon kısmını çok beğenmiştim Cu, 13 Oca 2012, 04:37 (6 yıl önce)
reklamlar

bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

vizyondakiler bölümü açıkçası hoş durmadı, hoş olmadı. daha profesyonel bir çalışma olsaydı belki hoş olabilirdi. bakalım, bir şeyler deniyoruz. iyiyi bulduğumuzda duracağız. :)

 

logo konusu ise ben başından beri söylüyorum, gelicek olan çalışmalara yer vermek istediğimizi. örneğin facebook'ta kullandığımız filimadamı arması ziyaklon adlı filim-insanının eseri (umarım ismi yanlış hatırlamamışızdır).  logo konusunda da gelecek öneri ve denemeleri değerlendirebiliriz.Prş, 12 Oca 2012, 22:34 (6 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

gel gör ki'ye katılıyorum iki konuda da.. yani hem vizyon filmleri olayına, hem de logo olayına.. eskiden kafası film şeridi olan bir adamımız vardı yanlış hatırlamıyorsam.. o daha orijinaldi kanımca.Prş, 12 Oca 2012, 19:35 (6 yıl önce)
reklamlar

toshiro
toshiro
" These Pretzels are Making Me Thirsty "

ben de geçenlerde şurada vizyon filmleri meselesine değinmiştim; http://www.filimadami.com/bir-mevzu-cikar/giri/104/filimadamicom-dert-deva-kosesi/1/   vizyon filmleri daha küçük resimler halinde sayfanın alt taraflarında bir yerde olabilir. ya da vizyonda ne var gibi bir buton olur, ona tıklayınca gerekli yönlendirmeler yapılır falan..  rastgele filmlerin yine sayfanın tepesine taşınması taraftarıyım

                                              Prş, 12 Oca 2012, 18:52 (6 yıl önce)
geppetto
geppetto
Molon Labe!

gel gor ki ile aynı fikirdeyim. vizyon filmlerinin sitenin manşetinde olması inanılmaz derecede rahatsız ediyor beni. vizyon filmlerine sığınmasına gerek yok sitenin.Prş, 12 Oca 2012, 17:53 (6 yıl önce)
gel-gor-ki
gel gor ki
"doğan yuvarlak olsun eylemin köşeli."

sitede devamlı ilginin, hareketin olduğu kısımlar ilk bakışın (bkz. ilk bakış:  http://www.filimadami.com/) sınırları içine dahil edilebilmeli kanımca. çünkü beni bu şekilde karşılayan bir site heves bırakmayabilir gezinti için. dahası ve açıkçası, vizyondaki filmler tanıtılmaya en az ihtiyaç duyan filmlerdir ayrıca. bi kenarda, sağda solda bi köşede durabilir ama sitenin esas amacıymış gibi, sür manşete taşımak da pek bi alakasız ve kafadan merakı öldüren bir şey.. zibilyon yerde vizyon filmleri reklamları ile karşılaşıyoruz zaten değil mi..

 

*ah şu logo:) logo da değişse iyi olur kanımca. filimadamı derken çağrışımlarım şeritten ziyade film manyağı kişiye yöneltiyor beni direktman, mesela :)

son kez bi el atılsa, tasarımcı filmadamları/madamlarınca, ana sayfa için bir iki taslak önerilse fena mı olur, derim.Prş, 12 Oca 2012, 16:57 (6 yıl önce)
hggurak
hggurak


Merhaba,

Bu başlık altında tüm yazılanları okuma fırsatım olmadı, bu yüzden yazacağım konu tekrar olursa hoş görün...

Daha önceki arayüzde muhteşem bir "Gelişmiş Arama" seçeneği vardı (eğer şimdi de var diyorsanız, ben bir türlü bulamadım)... Filmleri yılına, türüne, imdb puanına vs. vs. bir çok özelliğine göre sınıflayabiliyordum... Bu seçeneklerin hepsini bir arada kullanarak çok özel film listeleri elde edebiliyordum...

Şimdi bundan vaz mı geçildi acaba?

 

Not: Pardon, iyice aramamışım... "Film Seç" sekmesi altındaki "Popcorn" seçeneğinden yine gelişmiş arama yapılabiliyor... Teşekkürler...Çrş, 11 Oca 2012, 12:16 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2012-01-11 12:24:04)
aman-ne-bileyim-salla-biseyler
aman ne bileyim salla biseyler
Things

yeaa konusu gecmisken "havlayankuzu"nunda dedigi gibi su madde 4 geri sey etseniz :):) 
cok guzel takintiydi Paz, 8 Oca 2012, 03:21 (6 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "