Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> fantastic four'un ölen elemanı ateş adam'ın öldüğü sayı ınternertte var mı?
"Fantastic Four'un Ölen Elemanı Ateş Adam'ın Öldüğü Sayı Internertte Var mı?" başlığına cevaben...
malifalitiko
malifalitiko
britney survived 2007. you can handle today.

Derken öğrendim, 587'de ölmüş.Paz, 18 Ara 2011, 11:10 (6 yıl önce)
malifalitiko
malifalitiko
britney survived 2007. you can handle today.

Selam kardeş,

Human Torch'un öldüğü sayı internette var hatta abim ve arkadaşım da internetten indirmişti. Sonra "human torch ölmüş koş koş" demişlerdi bana. Attığın linkteki blogun sahibi abiyi formspring'te takip ederim, hangi sayıda human torch un öldüğünü öğrenmek istiyorsan ona sor derim. http://www.formspring.me/secretinvasion

Abime şimdi sordum "500"lü bi sayı dedi, maalesef onun da net bir bilgisi yok. Sen adama sor sayısını öğren bence, indirmesi kolay.

http://comickingdom.co.uk/

  Bildiğim en iyi çizgi roman download sitesi bu. 


Paz, 18 Ara 2011, 11:10 (6 yıl önce)
agathachristie
agathachristie


 

Fantastic Four'un Ölen Elemanı Ateş Adam'ın Öldüğü Sayı Internertte Var mı?

 

Eğer sitede çizgi roman okuyucuları varsa mutlaka Fantastic Four çizgi romanını da biliyorlardır bu çizgi romanda geçtiğimiz aylarda Ateş Adam karakteri öldü konuyla ilgili linkler aşağıda

 

http://secret-invasion.blogspot.com/2011/01/skandal-boyle-spoiler-olur-mu.html

 

http://secret-invasion.blogspot.com/2011/11/fantastic-four-600-bir-cok-giden-memnun.html

 

not elaman ölmemiş öldü gazı vermişler 600 sayıda geri dönmüş bu durumda elamanın hem öldüğü sanılan hem de geri döndüğü sayı nette var mı bilenler bilir netten çizgi roman indiriliyor bu sayılar varsa hatta bir de üste superman ın öldükten sonra dirildiği sayılar bu çizgi romanların nette linki varsa lütfen yazın mutlaka indirmek isterim  Paz, 18 Ara 2011, 05:12 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-12-18 05:14:54)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "