Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> bu filmi izleyen şunu da izler
"bu filmi izleyen şunu da izler" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

bunun durması veya durmaması arasında bir fark olmadığından dolayı kaldırmaya gerek duymuyoruz. belki daha küçük bir hale getirilebilir.

 

edit: burada bahsettiğim sayfanın kaç defa ziyaret edildiği :)Çrş, 7 Ara 2011, 20:24 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-12-11 02:57:39)
toshiro
toshiro
" These Pretzels are Making Me Thirsty "

ohanzi, öyle puanlamaya kasan mı var :) şüphelendiğim bi kaç film olmuştu, şimdi anlaşıldı nedeni. çift hesap kullananlara bi yaptırım uygulansın bence de.. kullanıcı sayfalarının ziyaret sayısının pek bi amacı yok aslında ama ne yalan söyleyeyim insanın filimadamında bi ziyaretçisi ( anonim bile olsa )olduğunu bilmesi güzel diye düşünüyorum..Çrş, 7 Ara 2011, 19:07 (6 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Ben aynı serinin filmlerini ekliyorum genelde, vakit bulunca da aynı yönetmenin veya senaristin benzer işlerini yapacağım. Remake yapımlar vs'de eklenmeden geçilmemeli gibime geliyor da vakit çok az:)

 

Çift hesap kullananların hesaplarının sadece bir tanesinin bırakılması, tekrar yaparsa tamamen kapatılması taraftarıyım ben. Forumlarda, online oyunlardaki kural genelde bu ve iyi şekilde işliyor.Çrş, 7 Ara 2011, 18:20 (6 yıl önce)
reklamlar

ericccartman
ericccartman
Avada Kedavra

o da var tabi. bir de bu sayfanı şu kadar kişi ziyaret etmiş olayını önemseyen ya da gerekli bulan var mı sormak istedimÇrş, 7 Ara 2011, 03:48 (6 yıl önce)
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

vay çakallar vay, kendi yorumlarına + da veriyorlardır habire bunlar.Çrş, 7 Ara 2011, 03:26 (6 yıl önce)
reklamlar

bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

evet arkadaşlar bu konuda çokça şikayet aldık. ama bir türlü oraya artılama, eksileme aparatını eklemeye fırsat bulamadık. bunu önümüzdeki süreçte kesinlikle ekleyeceğiz ve absürt önerilerde bulunan hesapları da kapatacağız. hesap kapatma kelimesini çok kullanmayı sevmiyoruz, ancak film puanlamada da şahit olduğumuz üzere, bazı kullanıcılar bir kaç farklı hesap alarak bazı filmleri bir kaç defa puanlıyorlar. keza bu, sitenin tüm bölümlerinde geçerli bir kural olacak. (işte o bölümlerden bazıları: film puanlama, filmi kategorilendirme, filme benzer film önerme)Çrş, 7 Ara 2011, 01:47 (6 yıl önce)
toshiro
toshiro
" These Pretzels are Making Me Thirsty "

ericcartman'a katılıyorum. ben de aynı şeyi önermeyi düşünüyordum..Sa, 6 Ara 2011, 00:41 (6 yıl önce)
ericccartman
ericccartman
Avada Kedavra

çok kullanışlı güzel  bir kısım benzer senaryolar arayanlar için ideal de alakasız filmler çıkabiliyor. buradaki filmler de sosyal bir film aktivitesi gibi puanlanabilse iyi olur sanki.

 Pzt, 5 Ara 2011, 23:22 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "