Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> divxplanet.com dan altyazı indiremiyorum bu sorunu nasıl hallederim
"divxplanet.com dan altyazı indiremiyorum bu sorunu nasıl hallederim" başlığına cevaben...
antiphates
antiphates


idm

indilenler

seçenekler

dosya uzantıları

otamatik indirmenin başlatılmayacağı siteler

ekle

*divxplanet.com

 

başındaki yıldılzla boşluk brakamdan ekle bu sorunu çıkaran her site için geçerlidir.Paz, 25 Kas 2012, 00:03 (5 yıl önce)
güncellendi: 5 yıl önce (2012-11-25 00:09:41)
dylandog
dylandog


idm ayarlardan insert tuşunu seçtim ona basılı tutunca altyazı iniyor yinede yardım için yazan tüm arkadaşlara çok teşekkürlerPrş, 17 Kas 2011, 05:25 (6 yıl önce)
ommanipadmehum
ommanipadmehum
Aziz! Light!

klavyende . tusunda problem olabilir, bence kontrol et.Sa, 15 Kas 2011, 23:20 (6 yıl önce)
reklamlar

Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

divxplanet idmi desteklemiyor veya bazı dl yöneticilerini. onları tarayıcınızda deaktif ederseniz sıkıntı olmaz.Sa, 15 Kas 2011, 21:44 (6 yıl önce)
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

sil idm'yi ne işine yarıyor ki kalmadı artık flashgetler falan.Sa, 15 Kas 2011, 16:16 (6 yıl önce)
reklamlar

wdyfml
wdyfml
'Büyücülerin işlerine karışma, çünkü onlar çok çabuk öfkelenirler.' Bir büyücü meslektaşım demişti bunu. İşinde iyiydi de, mücevherat konusunda çok şey bilirdi. Havai fişekler hakkında da fena değildi. Ama rüküş Merlin değildi o. Dur bakalım, adı neydi?

idm kullandığın için çıkan bir problem, büyük ihtimalle win7 ile ilgili değil. idm de seçeneklere girip oradan genelin altındaki tuşlar bölümüne girip 'idm ile indirmek için aşağıdaki tuşları kullan' gibi bir seçenek olacak. oradan tuş belirle ve bundan sonra indirme butonuna tıklamadan önce o tuşa basılı tut. farklı bir tarayıcıdan denemek de sorunu çözebilir. bu tarz konularla ilgili forumlara bakarsan daha iyi fikir edinebilirsin aslında (chip vs.).Sa, 15 Kas 2011, 15:24 (6 yıl önce)
dylandog
dylandog


 

divxplanet.com dan altyazı indiremiyorum bu sorunu nasıl hallederim     sıkça film indiriyorum ve çoğu orijinal bu durumda altyazı indiriyorum zaten iki tane altyazı sitesi var turkcealtyazi.org dan alt tuşuna basılı tutup sonra altyazının altyazıyı indir butonuna tıklayıp altyazıyı indiriyorum veya alt tuşuna basılı tutmadan direkt altyazıyı indir butonuna basıp altyazıyı indiriyorum ama divxplanet.com da bu olmuyor şimdi derseniz ki zaten bir siteden indiriyorsun ötekinden de indirme ama öyle olmuyor çünkü divxplanet.com da daha iyi çeviriler var ve turkcealtyazi.org sitesinde olmayan birçok yazı divxplanet.com sitesinde var eskiden notebook ta xp yüklüydü ve ben iki siteden de rahatça altyazı indiriyordum ne zaman ki xp yi sildim windows 7 yükledim artık maalesef divxplanet.com dan altyazı indiremiyorum ama öteki pc de xp yüklü gene oradan divxplanet.com dan altyazı indirebiliyorum şimdi kullandığım makine notebook işletim sistemi windows 7 ve internet download manager yüklü alt tuşuna basılı tutup alt yazının indir butonuna tıkladığımda alt yazı inmiyor alt tuşuna basmadan normal olarak alt yazının altyazıyı indir butonuna tıkladığımda yine altyazı inmiyor şu yazı çıkıyor ekran fotoğrafını kopyaladım çıkan sorun yazısını bu fotoğraftan görebilirsiniz http://c1111.hizliresim.com/r/h/jzlv.jpg bu sorunu halletmek için ne yapmalıyım?


Sa, 15 Kas 2011, 05:12 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "