Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> van için rock!
"VAN İÇİN ROCK!" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

bileti kesin alıyorum ama katılabilir miyim bilmiyorum.Cu, 28 Eki 2011, 00:41 (6 yıl önce)
soie
soie
omfg!

gideceğiz ailecekPrş, 27 Eki 2011, 19:22 (6 yıl önce)
ProZaC
ProZaC


alt

 

BİLGİ

Biz müzisyenler olarak, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bu ortamda, en iyi yaptığımızı düşündüğümüz şeyle yani ürettiğimiz müziği arkamıza alarak Van'a destek için bir araya geliyoruz.

Amacımız eğlenmek değil, aksine birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu dönemde başta biz müzisyenler bir araya gelerek, mümkün olduğu ölçüde VAN’da yaşanan felaketin yaralarını sarmaya çalışmaktır.

Türkiye'de ilk kez bu kadar çok Rock grubunu bir arada izleyeceğiniz bu konserde dinleyici sayısı oldukça önemli. Kısa sürede organize olduğumuz bu büyüklükte bir konserde olup Van'da yaşanan felakete katkı sağlayacağınızdan eminiz.

Pazar 12.00'da başlayacak konser 23.30'a kadar sürecektir. Kapı açılış saati ise normale göre biraz erken; saat 10.00'da kapılar açılacaktır. Sıradışı bu konserde, gelin hep birlikte hem Van için toplayabildiğimiz kadar parayı toplayalım hem de bu tarihi konserin bir parçası olalım.

Konserde çalışan, destekleyen, sahnede olan, satış yapan herkes gönüllüdür. Kimse her hangi bir ücret almayacaktır. Konserin tüm geliri doğrudan Türk Kızılay'ına aktarılacaktır.

 

23 Ekim 2011 Pazar günü Van'da meydana gelen deprem sonucu bölgedeki insanlarımızın yaralarını sarmalarına yardım edebilmek amacıyla yapılacak organizasyon (Van için Rock!) tamamen kolektif bir çabadır. Van için Rock! 30 Ekim 2011 Pazar tarihinde Maçka Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecektir. Düzenlenen organizasyondan gelen tüm gelir Türk Kızılayı'na bağışlanacaktır.
vanicinrock@gmail.com

 

alt

 

40 rock sanatçısı Küçükçiftlik Park’ta Van’a destek konseri veriyor
Müzisyenler ‘VAN İÇİN ROCK!’ konserinde bir araya geliyor

Van’da meydana gelen depremde çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetti, birçoğu da evsiz kaldı. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bu ortamda, müzisyenler en iyi yaptıkları şeyi, ürettikleri müziği arkalarına alarak Van’a destek için Küçükçiftlik Park’ta bir araya geliyor. 40 sanatçının koşulsuz olarak vereceği konser, 30 Ekim Pazar günü Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek ve konserin tüm geliri Van’a destek için Kızılay’a verilecek.

Demir Demirkan, Emre Aydın, Feridun Düzağaç, Kurban, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Ogün Sanlısoy, Redd, Şebnem Ferah ve Yüksek Sadakat’in de dahil olduğu 40 sanatçının ücretsiz olarak katılımıyla gerçekleşecek olan ‘Van İçin Rock!’ konseri, 30 Ekim 2011 Pazar günü saat 10.00 – 00.00 saatleri arasında Küçükçiftlik Park’ta yapılacak. Açılışını Hayko Cepkin’in yapacağı konser, Dream TV‘den canlı yayınlanacak. İzleyiciler canlı yayında verilecek numaraya SMS göndererek katkıda bulunabilecekler. Biletleri 20 liradan satılacak olan konserin bilet, yiyecek, içecek vb. tüm gelirleri Türk Kızılay’ı vasıtasıyla Van’a aktarılacak.

Konserde malzeme yardımı da toplanacak
Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek organizasyona katılımcılar Van’a göndermek istedikleri malzemeleri getirebilecekler. Alanda toplanacak tüm malzemeler Şişli Belediyesi ekipleri tarafından ayrıştırılıp paketlenerek Van’a ulaştırılacak.

 

alt

 

alt

 

alt

alt

 

Evet filimadam ve madamları herşey açık.Gelmek isteyenler bilet alsın.Gelmek istemeyen de bilet alsın.Orada aynı amaç için buluşmak dileğiyle.Prş, 27 Eki 2011, 16:54 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-10-28 00:44:28)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "