Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> müzik genel -> marc martel
"Marc Martel" başlığına cevaben...
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Yalnız ikinci videoda resmen gözlerim doldu.. Oha demek istiyorum, bu ne yaa? Olm reenkarnasyon gerçek mi yav yoksa? Hayır, azıcık zorlasak tipi de cuk oturacak..

 

 

edit: bunu eklemeden edemiciim: http://www.youtube.com/watch?v=jlsprPFVXHA&feature=relatedSa, 27 Eyl 2011, 14:56 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-09-27 15:03:35)
kumcular
kumcular
.

Her şey 2012 senesinde yapılacak olan Queen tribute turu için açılan yarışmayla başlar. Grupta yer alacak üyeler Roger Taylor tarafından seçilecektir. Seçilmek isteyenler www.queenextravaganza.com adresine videolarını koyabilmektedirler. Sonra birden bire Marc Martel çıkagelir. Adeta ses tellerinde Freddie Mercury oturmaktadır. Queen hayranlarının ağzını açık bırakmıştır bu adam. Freddie Mercury karizması ve sesiyle her zaman efsanedir fakat artık bu adam onun gidişinden sonra en azından sesi yönüyle tanrının bir özür dilemesi olarak kabul edilmeye başlanmıştır yavaş yavaş.  

Dinleyin...

http://www.youtube.com/watch?v=dREKkAk628I

http://www.youtube.com/watch?v=gY4BOw1LVco&feature=relatedSa, 27 Eyl 2011, 09:52 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "