Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> 3d gozluk sorunu
"3d gozluk sorunu" başlığına cevaben...
turuncun
turuncun
en uzak mesafe ne afrika'dir, ne çin, ne hindistan, ne seyyareler ne de yildizlar geceleri isildayan... en uzak mesafe iki kafa arasindaki mesafedir birbirini anlamayan

 

2 lıra evet bahsettıgım sadece 2 lıra . 2 lıra kımseye yuk olmaz ama o 2 lıra bır fırmaya yok yere gıdıyo. warner bros  fılmlerınde 2 lıra kıralama bedelı uıp fılmderınde 2 lıra satın alma ucretı ne kadar guzel degıl mı ? sordum uıp ye konuyu o ucret satın alma ucretı bızım ıstedıgımız musterı o kdar pra vermesın bır kere alsın hep onla gelsın.bız gozlukten para kazanmak ısemıyoruz fılmlerımızı daha cok kısı gorsun ıstıyoruz dedı. ne kdar haklı bır gorus. gelelım uygulamaya sınemaya gııttınız  uıp fılmıne aldınız 2 lıra ayrıca gozluk ıcın verdınız ama kımse sıze bu gozluk sızın demıyor sordugunuzda da ıstersenız alın dıyorum fıste yazıyo o zman alın dıyolar bunun anlamı yedırebıldıgıne bu soyledgımde ıse bunu soyleyen  yonetım yanı mars fırması. tabı cocuklar  satın aldıklarını bılmedıgı ıcın gozluklerı cıksta bırakıyo  o gozlukler sılınıp bır daha satılıyor ıste tıcaret ! belkı dedım caldıkları bu parayı personele verıyordur yok o da degıl asgarı ucret (600lıra) verılıyor. yanı sızın o amann 2 lıra dıye verıdgınız ucret dırek patrona gıdıyor dıeyceksınız kı ya koskoca mars 2 lırayı ne yapsın bende ole dedım ama bunun baska acıklaması yok ayrıca gozluklerın ılk ucretı 5 lıra ıdı sonra 3 sonra 2 ye dustu. bızım orda daha ucuz su kadar demeyın bunların yerlerıne gore degısyo sadece sunu bılın kımsenın umrunda olmayan paralarla bu kısıler zengın oldu ve sayemızde zengın oldukları sınemalara yakında cok pahalı dıye gıdemıcez.Sa, 23 Ağu 2011, 11:26 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "