Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> 3d gozluk sorunu
"3d gozluk sorunu" başlığına cevaben...
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Ben kendi gözlüğüme 3D eklenti taktırtmayı planlıyorum. Kendi gözlüğümü çıkaramadığım için 3D gözlük de takamıyorum. Çünkü kendi gözüm bozuk. Numaralı 3D gözlük de yok. Sonra ben buna para ödüyorum,2 lira,ben bu gözlüğü yanımda da getirsem ordakini de kullansam yine fazladan para veriyorum. Çok salakım. 

 

Günün birinde arkeologlar, o gözlüklerden birini bulacak ve 21.y.y.la t..şş..kk geçecekler. O arkeoloğa sesleniyorum: Sen kendi kel kafana bak..........

 

Herkesi arkeolog yaparsan böyle olur. Meslek etiği diye bir şey yok mu,arkadaşım ?

 

Sinir ettiler beni.

 

:(

 

 Çrş, 21 Eyl 2011, 02:11 (6 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Parasını ödediğim şeyi alırım arkadaş.. Şu an 4 adet var bende -çıkışta karambole getirilip çantaya atıldı-, ama henüz bir tanesini yanıma alıp sinemaya gitme cesaretini gösteremedim..  Ama deneyeceğim =) Gelişmelerden sizi haberdar ederim, hehe.Sa, 20 Eyl 2011, 21:01 (6 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Üstelik hiç rahat değil, burunda iz çıkarıyor gözümü acitiyor vb. Aylardır 3d filmlere gitmedim, böyle devam ettikleri sürece de gitmeyeceğim çok ileride belki daha rahatını odama kurarım. 120hz monitrler hep pahalı olamaz sonuçta.Cu, 16 Eyl 2011, 15:05 (6 yıl önce)
reklamlar

turuncun
turuncun
en uzak mesafe ne afrika'dir, ne çin, ne hindistan, ne seyyareler ne de yildizlar geceleri isildayan... en uzak mesafe iki kafa arasindaki mesafedir birbirini anlamayan

2 lıra evet bahsettıgım sadece 2 lıra . 2 lıra kımseye yuk olmaz ama o 2 lıra bır fırmaya yok yere gıdıyo. warner bros  fılmlerınde 2 lıra kıralama bedelı uıp fılmderınde 2 lıra satın alma ucretı ne kadar guzel degıl mı ? sordum uıp ye konuyu o ucret satın alma ucretı bızım ıstedıgımız musterı o kdar pra vermesın bır kere alsın hep onla gelsın.bız gozlukten para kazanmak ısemıyoruz fılmlerımızı daha cok kısı gorsun ıstıyoruz dedı. ne kdar haklı bır gorus. gelelım uygulamaya sınemaya gııttınız  uıp fılmıne aldınız 2 lıra ayrıca gozluk ıcın verdınız ama kımse sıze bu gozluk sızın demıyor sordugunuzda da ıstersenız alın dıyorum fıste yazıyo o zman alın dıyolar bunun anlamı yedırebıldıgıne bu soyledgımde ıse bunu soyleyen  yonetım yanı mars fırması. tabı cocuklar  satın aldıklarını bılmedıgı ıcın gozluklerı cıksta bırakıyo  o gozlukler sılınıp bır daha satılıyor ıste tıcaret ! belkı dedım caldıkları bu parayı personele verıyordur yok o da degıl asgarı ucret (600lıra) verılıyor. yanı sızın o amann 2 lıra dıye verıdgınız ucret dırek patrona gıdıyor dıeyceksınız kı ya koskoca mars 2 lırayı ne yapsın bende ole dedım ama bunun baska acıklaması yok ayrıca gozluklerın ılk ucretı 5 lıra ıdı sonra 3 sonra 2 ye dustu. bızım orda daha ucuz su kadar demeyın bunların yerlerıne gore degısyo sadece sunu bılın kımsenın umrunda olmayan paralarla bu kısıler zengın oldu ve sayemızde zengın oldukları sınemalara yakında cok pahalı dıye gıdemıcez.Sa, 23 Ağu 2011, 11:25 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "