Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> sinema tekeli
"sinema tekeli" başlığına cevaben...
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

koca dünya tekel olmuş, türkiye koçun tekeli olmuş sen ne diyorsunÇrş, 12 Eki 2011, 12:53 (6 yıl önce)
turuncun
turuncun
en uzak mesafe ne afrika'dir, ne çin, ne hindistan, ne seyyareler ne de yildizlar geceleri isildayan... en uzak mesafe iki kafa arasindaki mesafedir birbirini anlamayan

evet takip edenlerin bildiği gibi cinebonus ve afm birleşti bu ilk başta hiç bir sorun teşkil etmiyor ama konunun birde öteki yüzü var.bu iki sinema salonun birleşmesinin amacı tekel olmak ve film dagıtım sırketlerıne ıstedıklerını yaptırabılmek. bu tekele konusu hakkında gazete sadece bır kısı kosesınde yazmıs yanı kımsenın umrunda degıl ama gıseye gıdıp bılet alırken herkesın soyledıgı tek sey ''aa bıletler ne kadar pahalı olmus''. rekabet kuruluna gore bu bırlesme tekel degıldır cunku o yuzdeye gelmemıstır salon koltk sayısı aslında bu da bır yalandır cunku onemlı olan koltuk sayısı degıl etkıgılıdır.belırlı  salonlar her gun ıs yapar ama anadoluda yada ıstanbulda kenar kosede kalmıs bı salon gunde belkı bır defa oynar. burda onemlı olan bu salonların etkıgınlıgı olması gerekır. tabı yasadakı bosluktan dolayı bu kısıler bu bırlesmede bır sıkıntı bulamadı bulmak ıstemedı. su gun bıle luks gozuken sınema ılerıde artık yılda bır gıdılen bır yer olacak eger kımse tepkısını ıletmesse. bu sırketlerın patronlarının ne kadar kısının fılm ızledıgı umrunda degıl sadece para . boyle olmamalı boyle bır etkınlıkte sadece para olarak karar verılmemelı . kımse unutmasın gısede bıletler cok pahalıı demekle olmuyo  'hak verılmez alınır'.Sa, 23 Ağu 2011, 11:11 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "