Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> televizyon dizi ve programları -> gelmiş geçmiş en kötü diziler
"gelmiş geçmiş en kötü diziler" başlığına cevaben...
AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

Firefly'dan sonra bunu neden yaptın demezler mi sana?

 

Dollhouse :(Paz, 8 May 2011, 21:12 (6 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

büyümüş de küçülmüş, fatmagül'ün suçu ne, cennet mahallesi, sihirli annem, kavak yelleri, hastayım doktor.Sa, 3 May 2011, 13:50 (6 yıl önce)
Galadriel
Galadriel
Bu dünyada insanların korktuğu tek şey öğrenmekti.Acıyı,susuzluğu,açlığı ve üzüntüyü öğrenmek onların uykularını kaçırıyor,bu yüzden daha rahat döşeklere,daha leziz yemeklere ve daha neşeli dostlara sığınıyorlardı.

arka sokaklar ve akasya durağı denen dizilerin tv de reklamlarını görmeye dahi tahammülüm yok.kim izliyoda bu dizileri yıllardır yayınlıyolar.bi yandan da sürekli tekrarları dönüyor tv'yi ne zaman açsak.hafta içi arka sokaklar haftasonu akasya durağının tekrarları var günboyu.kabus gibi ya ! show tv'nin de cennet mahallesi vardı bi ara.utanmasalar 24 saat o diziyi yayına sokacaklardı.bu aralar yok allahtan.rtük gerekli gereksiz herşeyi sansürlemeye kalkacağına özellikle bu 3 diziyi yayından kaldırsın.ya da tekrarlarının verilmesini yasaklasın.bi tv izleyicisi olarak rahatsız oluyorum bu dizilerden  :)Sa, 3 May 2011, 12:39 (6 yıl önce)
reklamlar

efenndisiz
efenndisiz
http://twitter.com/#!/otedeoyna

başlık 'gelmiş geçmiş' olsa da en kısa zamanda geçmesini beklediğim 'öyle bir geçer zaman ki' adlı dizi tam bir kabus. her şeyiyle kötü. mete'nin sesi bile kötü. kesinlikle necati'nin hakkı yenmiştir. hop birkiüç. helvacıya gidelim...Sa, 3 May 2011, 09:55 (6 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Asmalı Konak
Yaprak Dökümü
Bi de o kaptanlı dizi var bir tane adı aklıma gelmedi. Komik tüm bu diziler, ağır kurgu insanı bezdiren olay örgüleri, asla bitmeyen ihtiraslar, yapay karakterler, canınıza okuyan sapır saçma senaryolar, gerçek üstücü dallamalıklar vb......


7th Heavan ise özellikle nefretime hedef olmuştur, burdaki Mary Camden karakterini canladıran Jessica Biel'in sonradan seks idolüne dönmesi de bildiğin ironidir. Mutassıp, mükemmel banliyö ailesi Camden'lerin tüm hatunları öyle böyle, "Top Sexy" listelerinde gezinmişlerdir.

Komik midir, bilemedim.Cts, 15 Oca 2011, 17:24 (7 yıl önce)
reklamlar

team_sah
team_sah


-tüm seteve ve kanalyedi dizileri
-türk malı
-selena


Cts, 15 Oca 2011, 17:12 (7 yıl önce)
cbi82
cbi82
watching b flicks is my duty

Anlamadım çocuklar nesi duymasın eşşek gibi olmuşlar ha birde dizinin önemli simalarından fısfıs İsmail ile Çaycı Hüseyin dönerse tadından yenmezPzt, 10 May 2010, 23:00 (7 yıl önce)
pepe-le-pew
pepe le pew
something wicked this way comes

Yalnız itiraf etmeliyim ki ben de Aşk-ı Memnu'yu izliyorum. Tam olarak nasıl başladığımı hatırlamıyorum, birden gelişti olaylar. Sonra bir baktım izlemeye başlamışım her hafta. Bakalım Firdevs Yöreoğlu bu hafta ne komplolar kuracak diye merak ediyorum, Hilmi Önal'ı cidden seviyorum ve çirkefliklerini destekliyorum. Yeri gelince normalde hiç muhabbetim olmayan tiplerle diziyi yorumluyorum. Bırakmaya çalıştım, yardım aldım vs. ama olmadı yapamadım. Şimdi de finalini bekliyorum. Bir bu bir de Lost'un finali. Onlar bitince ne yaparım bilmiyorum :)Pzt, 10 May 2010, 22:30 (7 yıl önce)
alcoholica
alcoholica
"Dear God! Thanks for beer, woman and football. Keep up the good work."

Aşk-ı Memnu

Yaprak Dökümü

Serenalar ve genel olarak o furya. Sihirli annem vs. yani

Aklıma gelmedi valla başka. Yazarım.Pzt, 10 May 2010, 18:22 (7 yıl önce)
alcoholica
alcoholica
"Dear God! Thanks for beer, woman and football. Keep up the good work."

Çocuklar Duymasın'a herkes yüklenmiş ama ben garip bir şekilde o diziyi izlerken, alışılmadık bir şekilde diğer dizileri izlerken olmayan bir huzur buluyorum. Böyle açıyorum geceleri ve rahatlıyorum.

 

Hiç öyle rahatsız etmiyor, aa bu ne saçma dizi, senaryoya bak, tiplere bak peh peh peh demedim :)

 

Evet izlerken hiç kafa yormanız gerekmiyor, boş boş izleyip bazen de gülüyorsunuz, hatta ben 150. ye izlesem bile oyuncuların tepkisini merak edebiliyorum :) Kafa yormadığı ve eğlenceli olduğu için de izlerken keyif alıyorum sanırım.

 

Hatta geri döneceğine çok sevindim harbiden, zaten yıllardır her gece atv'de veriliyordu. Benim gibi çok insan var inanın :D Çocuklar falan değil yani izleyen, eskiden sevip de hâlâ izleyebilenler. Ama o havuçu bir yerde görsem döverim o ayrı.Pzt, 10 May 2010, 18:19 (7 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "