Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> televizyon dizi ve programları -> walking dead
"Walking Dead" başlığına cevaben...
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Vallaha da bu diziyi izleyeceğinize gidip oyununu oynayın. 

On kere daha eğlenceli yeminlen. 

Benim yeminimin ne anlamı var,bilmiyorum. 

Ama Kamil üzerine yemin ediyorum burdan. O,benim inanmadığım tüm kutsal şeylere inanıyor. Yalanım varsa, Kamil çarpılsın,zombi olsun. 

Walking Dead'in oyun versiyonunda, dram da var,eğlence de var, atraksiyon da var, korku da var, komedi de var, bildiğin dizi çekiyorsun. O derece. 

Burdan herkese sesleniyorum. 

Yine de siz bilirsiniz,insanlık. 

Sonuçta o kadar konuştum,yine de zombi oldunuz. 

O bir şey değil,zombiden peygamber bile var. 

Yalansa yalan diyin ? ,

Sen ne dersin Kamil ? Cu, 24 Ağu 2012, 23:25 (5 yıl önce)
Themis
Themis
Hüzünlü bir ruh insanı mikroptan daha hızlı öldürür.

Yeni sezonunu merakla beklediğim dizilerden.Bu sezon bol aksiyon var kesinlikle.Önceki sezonu da sıkılmadan izlemiştim ama bu sezon çok daha iyisini bekliyorum.Özellikle şu arkasında iki zombiyle dolaşan yeni kadın karakterde çok atraksiyon var gibi ve Rick ve grubunun bulduğu hapishanede de çok dolaplar dönecek sanırım hadi bakalım hayırlısı.Cu, 24 Ağu 2012, 22:30 (5 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Bence bu hali gayet iyi yahu. Yani ciddi anlamda düşününce, durum çok dramatik değil mi sizce de? Ben sürekli kendimi onların yerine koyarak izliyordum ve ciddi anlamda içim daralıyordu. Kaldı ki "böö" şeklinde çıkan zombilerden bana biraz "böğ" gelmişti çoktan. Bu haliyle daha çok geriyor bence. Cts, 11 Haz 2011, 14:42 (6 yıl önce)
reklamlar

LecK
LecK
Şimdi söyle, sekiz almak istiyor musun?

Ekşını yaymaları lazım bölümler arasına. Tabi bu bence. Bir bölümde gerilirken öbür bölümde Laurie Holden'ın sabit, ölü , zombisel, kanımca ruhsuz bakışlarını izlemek zorunda olmak koymuyor değil tabi.

Veya dramaya ağırlık versinler zombi draması üretsinler, başka bir köşede durup, diğer yapımlarla karşılaştırılmak zorunda kalmasınlar diyorum ben de aslında ama gidiyor gene de. Piyasada zaten zombi işi izlenecek yapım yok.
İyidir iyi.Prş, 9 Haz 2011, 17:41 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-06-09 17:45:19)
Winternight
Winternight


malifalitiko'ya katılıyorum bu konuda sonuna kadar. Özellikle de son 3 bölümü işkence gibi geldi bana. Zombiyle dram bence hiç gitmiyor. Yanlış bilmiyorsam da çizgi romanın ve dizinin de asıl olayı zombili bir Dünya'da son kalan insanların psikolojisi, onların dramı falan. Yani ilerki sezonlarda da pek aksiyon beklemiyorum ben bir zombili diziye yakışacak derecede.Prş, 9 Haz 2011, 12:33 (6 yıl önce)
reklamlar

malifalitiko
malifalitiko
the golden god is not taking questions

Bu diziden daha fazla ekşın bekliyorum. Zombi film ve dizilerdeki dram beni bayıyor. Adı üstünde ZOMBİ ya. Neden dram koyuyorsun?Prş, 9 Haz 2011, 12:23 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-06-09 12:39:08)
LecK
LecK
Şimdi söyle, sekiz almak istiyor musun?

Severek takip ettiğim nadir dizilerdendir kendisi. An itibari ile yeni bölümüne 145 gün kalmış olsa da ikinci sezonunu merakla beklemekteyim. Ahanda burada yeni sezona ait fotoları da yayınlanmış.

Hadi bakalım hayırlısı.Çrş, 8 Haz 2011, 21:19 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "