Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> ırkutsk uzaylı naaşının vidyosu, flaşing
"Irkutsk Uzaylı Naaşının Vidyosu, FLAŞİNG" başlığına cevaben...
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Elime az önce bir tane daha vidyo geçti. Gerçekten zorlukla paylaşıyorum. Yüreğim zor elveriyor ki,böylesi bir işkencenin etkisiyle neredeyse aklını kaybetmek üzere olan bu zavallı uzaylı arkadaşımızın çektiği acı ve sıkıntıyı kelimelere dökmekte zorlanıyorum.

 

Ebu Garib cezaevini andıran görüntüler var.

 

Sizi kaçırsalar bir odaya kapasalar siz de delirirsiniz.

 

İzleyelim,izletelim. UZaylılara yapılan bu zulme bir dur diyelim.

 

Teşekkürler.

 

:(Cts, 23 Nis 2011, 19:12 (6 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Rus hükümeti olayla ilgisini kapama peşinde arkadaşlar. İnanmayalım böyle dezenfermasyon çabalarına. Önce uzaylı kardeşimiz "Parutakavama" yada dostlarının verdiği isimle Paru'ya gerekli tıbbi müdaheleyi çok görüp ölümüne sebep oldular şimdi de üstünü örtmeye çalışmaktalar. Birtakım Ergenekoncu şer odaklarıyla paralel çalışmalar yürüttüklerini ben bizzat biliyorum ve takip ediyorum.

 

Rus makamlarına sesleniyorum buradan, Paru'nun açmaya çalışığı Gönül Okulları'na yönelik tutumunuz nedir ? Kurulmaya çalışılan tüm gönül köprülerini yakmaya çalışmanızın sebebi ne ? Paru, taaaa Andromeda'dan buraya kadar kurduğu gönül köprüsünü bir Rusya'ya indiremedi. Bu olayların aslı ortaya çıkacak ve şakirt kardeşimiz Paru'nun yeşil kanı yerde kalmayacak.

 

İmza: Gönül Elçisi.

 

Bir özel mesaj daha aldım. Hayırlara vesile.

 

:(

 Cts, 23 Nis 2011, 18:32 (6 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Bir uzaylı yapmak için gereken malzemeler:

 

- Biraz bayat ekmek

- Biraz tavuk derisi

 

Bu mudur yani =D Hadi bakalım, bu da gol değilmiş be.

 Cts, 23 Nis 2011, 13:13 (6 yıl önce)
reklamlar

kumcular
kumcular
17321 - 3601Cts, 23 Nis 2011, 12:47 (6 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

"Uzaylı kardeşlerimizi rencide edebilecek mesajlardan kaçınalım. Ben,düşen o çocuğu tanırdım, namazında niyazında, 10 numara bir mümin kardeşimizdi. Abdestsiz yattığına tanık olmadım. Rusya'da gönül okulu inşa edebilmek için Rus makamlarını iknaya giderken aracı düşmüş. Kendisi gönül elçimiz olarak Andromeda'ya yolladığımız pırlantalardandı. "

                                                                                                                       İMZAİntergalaktik Abi,

                                                                                                       Galaksiler Arası Diyalog Koomitesi

 

Şeklinde bir ÖM aldım az önce, yetkisiz makamlardan. Paylaşayım dedim.

 

 Prş, 21 Nis 2011, 00:03 (6 yıl önce)
reklamlar

Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

http://www.ntvmsnbc.com/id/25201573

 

 tesadüf müdür? peki ya sevgili uzaylı kardeşimizin rusyaya gitmek için galaksileri aşıp gelmesi? rus kızlarının namını duymuştumda bu kadar da beklemiyordum yahu.Çrş, 20 Nis 2011, 18:53 (6 yıl önce)
malifalitiko
malifalitiko
britney survived 2007. you can handle today.

Bi kere de Türkiye'de bulalım şunları. ben de dışarı çıktığımda uzaylı cesedi bulmak isterim, benim neyim eksik elin rusundan amerikalısından?Çrş, 20 Nis 2011, 18:45 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-04-20 18:46:17)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Irkutsk diye bir bölgeyen bir adet ufo düşmüş, bu suretle en az bir adet uzaylının vefat ettiği haberi elimize ulaşmış. Ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. 

 

İçler acısı görüntüler var, gerçekten ki insanlık ölmüş. O kadar insan var bi kimse de, garibanın naaşını toprağa vermeye tenezzül etmiyor. En azından bi gazete kağıdı neyin örtseler idi.

 

Gerçekten bu görüntüleri ibret için paylaşıyoruz. Sonra da dört dönün, uzaylılar niye gelmiyor,uzaylılar bizi adam yerine koymuyor,niye hep Americanya'ya iniyorlar falan. Alın işte bi tanesi Rusya'ya inmiş, işte sonuç. Biz de taşlamış idik. Acı.Acı çok acı.

 

:(

 

İMZA: Mulder,Scully bi de ben.

 

NOT: Ulan uzaylılar siz de adam gibi yerlere inin, o nasıl isim lan öyle IRKTUSK söylenmez,yazılmaz. Daha düz yerlere inin.

 Çrş, 20 Nis 2011, 14:46 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "