Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> çılgın proje ????
"Çılgın Proje ????" başlığına cevaben...
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Aldığım son duyuma göre,Tayyip the Erdoğan'ın klonlanacakmış.

 

Kendisinin bir adet  kirpiğinden elde edilen DNA örneği, MIT tesislerinde işlenerek, 2024 yılından itibaren The Tayyib version 1.1. adı altında seri üretime geçilecekmiş. Üretilen Tayyip versiyonlarının geri kalmış birtakım antidemokrat ülkelere daha hızlı demokrari ulaştırılması bağlamında kullanılacağını belirten MIT Profesörü Jo Jojoyama aynen şunları demiş:

 

"Hacı, valla böyle bir DNA görmemiştik daha önce, Yüce God, özenmiş de imal etmiş. Normal bir insandaki DNA'lardan farklı olarak kendisinde daha önce tespit edilmemiş 45 farklı gen grubu bulduk. Kendisinin insan olmama ihtimali yüksek. Gerçekten bu açıklamayı büyük bir huşu ile yapıyorum, biraz da tırstım açıkçası. Zaten kendisinin genlerini incelememizin akabinde MIT'cek Müslüman olmaya karar verdik. Adımı da John'dan Can'a çeviriyorum. Zaten Jo diye isim mi olur a.k. diye konuştu.

 

Açıklamalarını takiben bir hutbe veren EX John, basın açıklamasına katılan basın mensuplarına tavuklu pilav ve ayran dağıtarak, "kahrolsun Ergenekoncu Şer odakları" şeklinde slogan atıp tekbir getirdi.

 

The Tayyib Version 1.2'nin geliştirilmiş özellikleri ise şu şekilde açıklandı:

 

-Aynı anda 23 kendini bilmez şer odağını haddini bildirebilme özelliği

-Demokratikleşirken dinden çıkmayı önleyici aparat.

-Üstün sineye çekebilme geliştireçleri.

-Hızlandırılmış Özelleştireç

-Birtakım basın çevrelerini tespit ettirebileç.

-Geliştirilmiş hiper manşet düzeltici.

-Ana verip yollattırıcı.

-Cemaat, 2.3 eklentisiyle daima kontrol altında.

-YGS-LYS-KPSS şifre jenaratörü.

-Emniyet Teşkilatı, 3.2 eklentisiyle daima kontrol altında.

-Uzaktan kitap yakıcı.

-Beyinden kitap ve fikir silici.

-Şevkli şiir okutucu.

-Gerektiğinde gözyaşı da dökebilmesini sağlayan "Ağlataç 3.2" eklentisi.

-Süper Kabine Revüzatörü.

-The İsrael Akıllı Oldurtucu: İsrail'e ayar verirken ihaleleri büyük bir özenle koruyor.

 

Ağzım açık kaldı, gerçekten demek ki Tayyip'ten bile iyisi varmış. 2024 yılına kadar bu şevklen hayatta kalırım umarım. Gerçi çok var daha :(( 12 yıl lan, yaşamam ki. :(((

 Pzt, 18 Nis 2011, 21:25 (6 yıl önce)
birkafkahikayesindegodoyubekle
birkafkahikayesindegodoyubekle


o çılgın proje benim :DPzt, 18 Nis 2011, 20:42 (6 yıl önce)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

imdb top 500 flmlerinin filimadami.com ahalisine Allah'ın izniyle 1 liradan satılacağı proje olacaktır. Tüm ahaliye şimdiden hayırlı olsun!  Pzt, 18 Nis 2011, 16:57 (6 yıl önce)
reklamlar

Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Şüphesiz ülkemiz için en hayırlısı olacaktır, ben çoğunluğun tatmin olmasını bekliyorum.Pzt, 18 Nis 2011, 01:06 (6 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

İki kıtanın fatihi, Ortadoğu'nun üzerine adeta bir güneş gibi doğan, cihan doktorası, hem halef hem selef, Padişah 1.Hz.Tayyip Erdoğan'ın bir süredir dillendirdiği, "Çılgın Proje" ne olabilir ?

 

Tahminleriniz var mı ?

 

Benim tahminim:

 

Bence Hz.Erdoğan, kendisini gün boyu görememenin üzüntüsü içindeki tebasının gözleri şenlensin diye tam boy bir heykelini diktirecek. Heykel müttefik ülkemiz şanlı The American Empire'ın meşhur Liberty Anıtı'ndan üç kat daha büyük olacak. Hz. Erdoğan,  sol elinde Şık'ın son kitabının taştan bir kopyası, sağ elinde ise dev bir meşale taşıyacak.Aynı zamanda, Hac 2013 kreasyonundan bir ihram ve son olarak bir adet Gucci güneş gözlüğü ile poz vereceğini duydum kendisinin.

 

Bu heykellen kendisi, Ergenekoncu bir takım Yahudi iç mihrakçılarına, "Akıllı olun,yakarım kitabınızı lannnnn" mesajını da bir manşetmişcesin yapıştırmış olacak. Tabi tam bir The Priest of Light olan doğası ve +999 İntellengence oranını gözler önüne seren koca kafası büyük bir uyumlan göklere çıkar iken, kendisinin eşsiz silüeti Boğaz'a çay içmeye gelmiş genç müşrikler için tam bir baba rol modeli görecektir. İhram ise kendisinin eksiksiz inancına vurgu yapmak maksadıylan seçilmiş.

 

Benim şimdilik, Civilzate City İmage Maker'ı Cemil İpekçi ile yaptığım hasbihallerden edindiğim izlenim bu oldu.

 

Helecanla bekliyorum. Sizin de tahminleriniz varsa paylaşmanızı rica ediyorum.

 Paz, 17 Nis 2011, 21:40 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "