Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> buffy-angel
"buffy-angel" başlığına cevaben...
efenndisiz
efenndisiz
http://twitter.com/#!/otedeoyna

teşekkürler. önerileriniz doğrultusunda, başlayıp bikaç bölüm izlediğim angel'ı bırakıp buffy'ye geçiyorum. :))Cu, 8 Nis 2011, 00:08 (6 yıl önce)
malifalitiko
malifalitiko
the golden god is not taking questions

Ahhhh Buffy :( Ahh Angel-us :(

Önce Buffy'i sonra Angel'ı izle kardeş.Prş, 7 Nis 2011, 21:12 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-04-08 11:48:03)
clementine
clementine


buffy angel'dan onceydi,ikisini de izlemis biri olarak once buffy'i izlemeni oneririm.Prş, 7 Nis 2011, 19:35 (6 yıl önce)
reklamlar

havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Her şeyden önce bu vardı.

Bence önce bunu izle.

 

Saygılar.Prş, 7 Nis 2011, 18:11 (6 yıl önce)
pepe-le-pew
pepe le pew
something wicked this way comes

Yok doğru biliyorsun Babel.  Buffy The Vampire Slayer'da birkaç sezon oynadıktan sonra Angel karakteri bu diziden ayrılmış ve kendi adını taşıyan dizide yeni maceralara atılmıştı. İki dizi birbirinden bağımsız olmakla birlikte arada karakterler birbirlerini ziyaret etmekteydi. Angel'ı pek takip etmezdim ama Buffy ile ilgili çok fazla spoiler vereceğini hiç sanmıyorum. Ama yine de ilk önce Buffy The Vampire Slayer'ı izlemek daha doğru geliyor bana da Angel karakterini daha iyi tanımak yönünden.Prş, 7 Nis 2011, 16:36 (6 yıl önce)
reklamlar

efenndisiz
efenndisiz
http://twitter.com/#!/otedeoyna

buffy'nin 4.ya da 5. sezonuyla beraber başlamış sanırım. çok bağlantılı mı diye merak ediyorum. niyeyse angel'dan başladım. bikaç bölümünü izledim. buffy ile aralarinda cok fazla bağlantı var mı bilmiyorum. sanırım angel'ı yarıda bırakıp buffy'ye başlayacağım. teşekkürler babelfish.


 Prş, 7 Nis 2011, 16:36 (6 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

 

Bildiğim kadarı ile Angel, Buffy'den sonra çevrildi ve Buffy ile yollarının ayrıldığı yerden sonrası anlatılıyor. Yani öncelikle Buffy'yi izlemeniz daha doğru sanki. Gerçi yanılıyor da olabilirim =)Prş, 7 Nis 2011, 15:45 (6 yıl önce)
efenndisiz
efenndisiz
http://twitter.com/#!/otedeoyna

şöyle bir derdim var ki buffy ve angel adlı iki diziyi izlemeye karar verdim. ancak hangisini önce izlemeliyim bilmiyorum. angel buffy'nin yan karakteri diye biliyorum. angel'ı önce izlemem buffy ile ilgili spoiler verir mi? ya da buffy'yi izlemeden angel'ı izlersem kafamda soru işaretleri oluşur mu? ikisini de izleyen biri yardım ederse bahtiyar olurum.Prş, 7 Nis 2011, 14:44 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "