Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> 9 nisan ankara 2011
"9 NİSAN ANKARA 2011" başlığına cevaben...
birkafkahikayesindegodoyubekle
birkafkahikayesindegodoyubekle


g.tmüzde patladığında göreceğiz nereye kaçacaklarını ya hayırlısı. :)Çrş, 6 Nis 2011, 01:24 (6 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Yönetimin o yöre insanından beklentisi belli: Yiyoruz yiyoruz, doymuyoruz ama kusura bakmayın ufaktan buraya pisliyoruz.

 

Sorun bu saatten sonra: Koltuk ve makam sahipleri kendi evlalarına pisletirler miydi, sorusuna kitleniyor bence.

 

Gerçekten, koltuk sahipleri kendi makamlarına,analarının evine,burunlarının dibine,paşalarının koynuna pisletirler miydi ? Yada siz pisletir miydiniz ?

 

Pisliyorlar,pisleyeceklar ama pisletmek istemeyecekler.

 

Öyle yağma var mı ?

 

Ne yazık ki.

 

Saygılar.

 Sa, 5 Nis 2011, 22:52 (6 yıl önce)
birkafkahikayesindegodoyubekle
birkafkahikayesindegodoyubekle


bizim oraya hes için gelen mühendiz ve alan araştırması yapanlarının  bazıları dövüldü :D gerçi onlar da emir kulu.. fındıklı da vadiye yabancı plakalı araçları almıyorlardı bir ara :)Sa, 5 Nis 2011, 22:31 (6 yıl önce)
reklamlar

Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

 Bir belgesel izlemiştim ismini tam hatırlayamasam da çeşitli köylere gidip insanlarla konuşuyorlardı ve suyun gitmesiyle birlikte oluşan zor şartları anlatıyordu insanlar. Biz yapacağımızı yapalım da size ne olursa olsun düşüncesi hakimdi oradaki yönetici çevreler tarafından, bunu söylemektende çekinmiyorlardı zaten ne yaparsanız yapın diyorlardı insanlara. Olan sesi çıksada duyulmayan fakir insanlara oluyordu, hani milletin efendisi dedikleri köylüler var ya, onlara.

 Saygılar, sevgiler.

 

edit: paylaştığım yasal değilmiş zorluk çıkarmasın diye sildim (:Sa, 5 Nis 2011, 09:55 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-04-05 10:01:52)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "