Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> bu filmin ingilizce altyazı gömülü olmayan linki var mı?
"Bu Filmin İngilizce Altyazı Gömülü Olmayan Linki Var mı?" başlığına cevaben...
Hamlet
Hamlet
Öfke bir kadına benzer. Neresinden tutarsanız tutun hep müstehcendir. https://twitter.com/yasinsencan

kült olması tartışılır, lakin aradığınız filmi online streaming-tıkla izle sitelerinde de bulabilirsiniz. Herhalükarda google da yazın bulunur. İllegal olmasından dolayı aleni link burada veremeyiz malesef.

Bol filmli günler.Çrş, 30 Mar 2011, 22:13 (6 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

VlC Player'ın son versiyonunu indir. Bu versiyonla, altyazıları filmin yukarısına veya aşağısına çekebilirsin.

Aynı şekilde,altyazıya renk vermek suretiyle belirginliğini arttırabilirsin.

 

Bunu yapmak için:

 

VLC,üst pencere= tercihler sekmesi=altyazı&osd ayarları sekmesi= altyazı konumunu belirle seçeneği ( bu seçenek + değer aldıkça altyazı yukarı - değer aldıkça aşağı gider. ) Aynı ayar dizinini kullanarak, altyazının rengini de seçebilirsin. Yeni ayarların etkili olabilmesi için VLC'yi açıp kapaman gereklidir.

 

Saygılar.

 

 

 Çrş, 30 Mar 2011, 17:56 (6 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

 Yasal olarak bela almayalım diye detayına inmeyeceğim, hardsub yazmayan şeklini bulmanız gerekiyor, bulamazsınız Dvd'sini satın alabilirsiniz.Çrş, 30 Mar 2011, 06:43 (6 yıl önce)
reklamlar

cuneytyesilcam
cuneytyesilcam


Bu Filmin İngilizce Altyazı Gömülü Olmayan Linki Var mı?Apocalypto Mel Gibson'un harika bir filmi, çok kült bir film diyorlar. Bunca zaman izlemedim şimdi izleyeceğim ama filmi birkaç kez indirdim hepsinde gömülü ingilizce altyazı var ve türkçe altyazı ingilizce altyazının üstüne binince kötü görüntü oluyor hoş değil. Bu site film arşivi yapan filmkoliklerle dolu. Bu filmin gömülü ingilizce altyazılı olmayan linklerini yazan olursa çok sevinirim.Çrş, 30 Mar 2011, 00:04 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "