Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> çift taraflı "beni izleyen şunu da izler"
"Çift taraflı "beni izleyen şunu da izler"" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

bu bölümü geliştirmeyi düşünüyoruz. merak etmeyin. :)Cu, 9 Ara 2011, 00:01 (6 yıl önce)
malifalitiko
malifalitiko
the golden god is not taking questions

Kimin ne önerdiği görünse iyi olur.

Buna katılıyorum çünkü her gün "acaba izlemek istediğim filmlerle ilgili bir öneri gelmiş mi" diye sayfalara tek tek bakmak yorucu oluyor. Kişilerin profillerine tıklarsam hali hazırdaki önerileri görürüm "aaa hadi bari bunları izleyeyim" derim ve işim daha kolaylaşır.

 

Aynı şekilde önerilerin silinmesi fikrine de katılıyorum ben de yanlışlıkla başka bir filme tıklamıştım.Cts, 26 Mar 2011, 12:31 (7 yıl önce)
kumik
kumik
tavşan hatun & ayı bey

Şu an aklıma gelen durum bu ama bu konuda öngöremediğimiz karışıklıklar olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca ne olursa olsun Yağmur Adam'a Abimm önermeye içim el vermez:) Madem makinaya değil insana verdik bu işi, yargıyı da ona bırakalım derim. Yine de itirazınızın bir sebebi vardır diye düşünüyorum ve burada noktalıyorum önerimi.Cu, 25 Mar 2011, 22:55 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2011-03-25 23:00:42)
reklamlar

havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Kimin ne önerdiği görünse iyi olur. Bu işi şaklabanlığa çevirmek isteyenler çıkacaktır çünkü. Belki böyle biraz olsun otokontrol sağlanabilir. Bir de önerdiğimiz filmi kaldırabilme imkanı sunulsa iyi olurdu. Mesela Hannibal önermiştim bir filme ama, ünlü kumandan Hannibal'ın hayatıyla ilgili bir filmi de yazmışım yanlışlıkla.

 

Saygılar.Cu, 25 Mar 2011, 22:07 (7 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

tabii örneğin şu durum gerçekleşecek,

yağmur adama abimm, dışında daha fazla film önerilecektir muhtemelen ve abimm sonlara doğru gidecektir, oysa abimm daha az öneri alabilecek bir film olduğundan abimm'in muhtemelen ilk sıradaki önerilen filmlerden biri yağmur adam olacaktır. dolayısıyla dediğiniz gibi yağmur adamı izleyene abimm son sıralarda önerilecek olurken, abimm'e ise yağmur adam önerilecek.

 Cu, 25 Mar 2011, 22:06 (7 yıl önce)
reklamlar

kumik
kumik
tavşan hatun & ayı bey

Hm, daha yüce filmler olduğunu göstermeyelim yani:) Ben daha özgür bir kullanım olacağını düşünüyorum, sadece eşit ilişkide filmleri önerebiliyoruz bu şekilde. Zaten zamanla daha fazla oy alan film öne geçeceğine göre bu gereksiz bir kısıtlama oluyor sanki.Cu, 25 Mar 2011, 22:03 (7 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

gerek yeter koşulu sağlıyor ise film önermemiz daha doğru. yani karşılıklı olarak izlenebilmeli önerdiğiniz filmler. mantıklı olanın bu olduğunu düşünüyorum.Cu, 25 Mar 2011, 21:38 (7 yıl önce)
kumcular
kumcular
.

galiba işin püf noktası önerilmeye değer mi kısmında.Cu, 25 Mar 2011, 21:28 (7 yıl önce)
kumik
kumik
tavşan hatun & ayı bey

Bir film için öneri eklediğimizde öbür filmde de ilk filmin önerilmesi pek doğru olmadı bence. Şöyle bir örnekle açıklayayım; Abimm filmini izleyen Yağmur Adam'ı da izlesin  ama Yağmur Adam'ı izleyene Abimm'i önermiyorum.Yoksa bir püf noktası var da ben mi gözden kaçırdım?Cu, 25 Mar 2011, 15:14 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "