Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> filmler ile ilgili bağlantı ekleme
"filmler ile ilgili bağlantı ekleme" başlığına cevaben...
kinoglaz
kinoglaz
çok film izlemek lazım çoook

bu öneriyi daha önce bestreaction a iletmiştim bir de buradan yazayım kamuyo basıncı oluşsun :)

sevgili filmadamı cemiyeti biliyorsunuz ki bir film ile ilgili farklı gazetelerde çıkmış köşe yazıları, farklı sitelerde çıkmış incele yazıları, blog sayfaları  ve hatta film için oluşturulmuş özel siteler olabilir fakat bu sayfaları google üzerinden bulabilmek ciddi bir emek istiyor. hatta çoğu zaman sahte online izle sayfaları yüzünden google da hiç bir şey bile bulamadığımız olabilir.

peki bizler her seferinde film ile ilgili keşif için google un derinliklerinde kaybolmak yerine film ile ilgili bulduğumuz bağlantıları aynı video ekler gibi paylaşsak nasıl olurdu? hatta bu bağlatılara oy verilip sıralanabilse ziyaretçiler doğrudan en kaliteli film eleştirisine ulaşsa?  

bilemiyorum derdimi ne kadar anlatabildim fakat benim için çok işlevsel olurdu. filmlerle ilgili bookmark saklamaktan vs de kurtulurdum.

aynı ihtiyacı paylaşan ve önerimi destekleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum. maksat site sahine kamuoyu basıncı oluşturmak :)Paz, 27 Şub 2011, 09:02 (6 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "