Filim Adamı


uyarı: sorduğunuz soru çözüme kavuştuysa, "çözüldü" olarak işaretlemeyi unutmayınız!

iki tane film arıyorum

soran: Tuba Toprak | tarih: 2018-03-03 02:28:15 (15 gün önce)1. Film ile ilgili hatırladığım tek şey başroldeki oyuncunun boyundan aşağısının sakat olduğu ve tekerleklik sandalyeye mahkum olması en belirgin özellik. Film ile ilgili hatırladığım tek sahne ise bu çocuğun ses komutu ile bilgisayar kullanabilmesi. Ve bunun sayesinde arkadaşlık kurma çabası ayrıca boğazı da delik bir boru sayesinde beslenebiliyordu.

2.Film ise yüksek ihtimal ile japon yapımı (ama her hangi bir asya da olabilir) olup net olarak hatırladığım şey ise ölen kişilerin ağızlarından şeker çıkması . Ölen kişilere ölmeden önce bir telefon geliyor ve sonrasında bu kişiler sebebi belli olmayan bir şekilde ölmesi ve ağızlarından çıkan şeker.

 

Çok kısıtlı bilgiler verdiğimin farkındayım ama tek hatırlayabildiklerim bunlar ve umarım bu anlattıklarım birilerine tanıdık gelir ve bana bu iki filmi bulmamda yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.cevaplayan: Ranini
tarih: 2018-03-03 14:56:32 (14 gün önce)


2ci film bu sanirim http://www.filimadami.com/film/5361/chakushin-ari/Aklında filmden bir sahne var ama o filmin adını bir türlü hatırlayamıyor musun?
Ahaliye Sor!
kıpırdanma olan sorular
bugün henüz bir kıpırdanma yok.
yıllar geçse de üstünden
  1. br filim arıyorum (2 cevap verilmiş)
  2. cnbc-e filmlerinden (4 cevap verilmiş)
  3. develerle kitap taşıyan adam (1 cevap verilmiş)