Filim Adamı


uyarı: sorduğunuz soru çözüme kavuştuysa, "çözüldü" olarak işaretlemeyi unutmayınız!

2007 veya 8 de yazın akşam trt de izlediğim korku filmi

soran: ucanzeee | tarih: 2017-06-03 06:05:37 (21 gün önce)Boynu, evet boynu, boyu değil. Boynu bana o zaman çok uzun gelmiş bir kadın oyuncu oynuyordu. Bir sahnede işte bir erkek bunun peşinden koşuyordu, kadın da bir şey yapıyordu onu korkutuyor muydu, yoksa tutup bir kenara mı fırlatıyordu neydi, öyle bir şeydi. Sonra kadın, kendini bir tanrıya teslim ediyordu soyunup. Öyle bir şey hatırlıyorum. Sanırım korku türünde bir filmdi görünüşe göre.

 

Bir tane daha vardı, adam cehenneme düşüyordu böyle. Bu Devil's Advocate(Şeytanın Avukatı) veya şu Constantine diye bir film var ya hani Matrix'in başrolündeki herif oynuyor, hani orada da adam cehenneme mi gidiyordu ne, ona çok benziyordu ama o değil kesinlikle. O sahnelere çok benziyor. Sonra adam cehennemden dönüyordu galiba, derisi böyle farklıydı falan. 

Bu filmleri izleyen olmuştur mutlaka :P Çok korkunç filmlerdi gerçekten. Hayatımın amacı bunları bulmak oldu neredeyse. Yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.bu soru tarihin tozlu sayfalarında şu an. tozunu alacak bir filim insanını bekliyor.


Aklında filmden bir sahne var ama o filmin adını bir türlü hatırlayamıyor musun?
Ahaliye Sor!
kıpırdanma olan sorular
  1. Bal porsuğu(2)
yıllar geçse de üstünden
  1. satranç (1 cevap verilmiş)
  2. Hatırlayamadım? Ayrıntılar içerde (: (4 cevap verilmiş)
  3. bir kızılderili filmi arıyorum... (2 cevap verilmiş)