Filim Adamı


uyarı: sorduğunuz soru çözüme kavuştuysa, "çözüldü" olarak işaretlemeyi unutmayınız!

benzin istasyonunda geçen bir korku/gerilim filmi

soran: kralsucuk | tarih: 2016-09-29 21:57:18 (yaklaşık bir yıl önce)bu filme ailecek gitmiştik. neden gittiğimizi hiç sormayın ama adını bir türlü hatırlayamıyorum.

konusunu çok net hatırlamıyorum. hatırladığım kadarıyla şöyle; olay teksasta geçiyor, şerif felan var. film bir otostopçunun bir arabayı durdurmasıyla başlıyor. başta katilin otostopçu olduğu izlenimi veriliyor ancak duran adam otostopçunun üstünden geçiyor ve asıl katilin o olduğu anlaşılıyor. daha sonra bu adam yakalanıyor. yakalandıktan sonra adam bir gece değişik bir yaratık haline bürünüyor. şimşek çakıyor ve mortal kombattaki baraka karakterine benzer bir görünüme sahip oluyor. daha sonra benzin istasyonundakileri öldürmeye başlıyor felan. en son benzin istasyonunu kadın ana karakterin patlatmasıyla bu yaratık ölüyor. bir de o civarda görünmez bir kalkan oluşuyor. kaçmaya çalışan bir araba hızla giderken görünmez kalkana çarparak patlıyor felan. çok eski bir film değil 2005-2010 civarında bir yapım yılı var.

izlediğim en saçma filmlerden biriydi. bu saçma filmi bulmadan ölmek istemiyorum lütfen yardım edin bana..cevaplayan: pori
tarih: 2016-09-04 04:46:15 (yaklaşık bir yıl önce)


No Man's Land: The Rise of Reeker  (2009)cevaplayan: kralsucuk
tarih: 2016-09-29 21:59:23 (yaklaşık bir yıl önce)


EVET İŞTE BU YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :D

Aklında filmden bir sahne var ama o filmin adını bir türlü hatırlayamıyor musun?
Ahaliye Sor!
kıpırdanma olan sorular
bugün henüz bir kıpırdanma yok.