Filim Adamı


uyarı: sorduğunuz soru çözüme kavuştuysa, "çözüldü" olarak işaretlemeyi unutmayınız!

hangi film?

soran: GulerGedik | tarih: 2017-11-23 17:23:00 (20 gün önce)Uzun zaman önce izlemiş olduğum bir filmin aklımda bir sahnesi var fakat bu sahnenin hangi filme ait olduğunu bir türlü hatırlayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Bir adam, -sanırım başrol- uzun zamandır görmediği babasının evine gidiyor. Annesi ölmüş mü yoksa ayrılmışlar mı hatırlamıyorum ama babası tekrar evlenmiş. Babasının evinde büyük bir parti var o esnada. -sanırım babasının doğum günü partisi.- Kişimiz bir odaya giriyor ve odada iki küçük çocuk televizyon izliyorlar, çizgi film olsa gerek. Bu iki çocuk kişimizin üvey kardeşleri. Kişimiz üvey kardeşlerinin yanına geçip oturuyor, bir süre sonra babası geliyor odaya ve konuşuyorlar. Ardından mikrofonla babasının yeni eşi bahçeden eşine sesleniyor ve babası kalkıp gidiyor.

 

Hatırladığım sahne sadece bu. Hangi film olduğunu öğrenebilirsem çok mutlu olacağım. Tekrar teşekkürler.bu soru tarihin tozlu sayfalarında şu an. tozunu alacak bir filim insanını bekliyor.