Filim Adamı


uyarı: sorduğunuz soru çözüme kavuştuysa, "çözüldü" olarak işaretlemeyi unutmayınız!

spoiler'sız game of thrones kaynağı arıyorum

soran: billy walsh | tarih: 2013-06-11 05:08:58 (4 yıl önce)nere baksam kitabını okuyan vermiş spoiler'ı, vermiş climax'i.. şimdi ben de spoiler vermiş olmayayım ama bu sezon belki de tüm serinin en şok edici olayını aylar öncesinden içime almış bulunmaktaydım spoiler'cılar yüzünden, tadım kaçtı, sürekli o bölümü bekledim, artık gelsin geçsin, bitsin bu ızdırap diye.. kitaptan bağımsız, sırf dizinin gidişatına yönelik, spoiler-free bir kaynak bilen varsa yardımcı olsun lütfen.. google'da aratmaya bile korkuyorum, çünkü internet game of thrones'un ileriki aşamalarını sırf piçlik olsun diye en alakasız, en güvenilir gibi gözüken yerlerde açık eden şerefsizlerle dolu..

 

not: bir haftadır biber gazına doydum abilerim ablalarım, "millet nelerle uğraşıyor, sen g.o.t. peşindesin, derdini sikeyim" demeyin, endişelerimin 1000'de 1'i bile değil game of thrones ama tüm derdimin tasamın yanında bünyem hala film istiyor, dizi istiyor, bunlarla ilgili bilgi istiyor, bunları öğrenmem lazım.. bu akşam gene gideceğim, ve bugün tekrardan aşırı müdahale de olacak büyük ihtimal, kesin gazı, suyu, sopayı yiyeceğiz ama şu an sadece g.o.t.'a kitlenmiş durumdayım, çare yok, bu hep böyle.. 3. sezon az önce bitti ve büyük sıkıntılar, boşluklar var hikayede, bunların bir an önce aydınlatılması lazım.. diziyi hiç izlemeyeniniz, izlemeyi de düşünmeyeniniz varsa ilk taşı o atsın..

 

umutsunuz, dirençsiniz..cevaplayan: kaede
tarih: 2013-06-10 12:50:24 (4 yıl önce)


Dizimag'deki yazıları okuyorum. Misal eksi alan yorumları direkt okumam çünkü büyük ihtimal spoiler ibaresi kullanmadan yorum yapıyorlar. Eksi'de yediğim spoiler'ın haddi hesabı yok. Divxplanet'ta da aynı şey başına gelebiliyor. Sana tavsiyem sezon bitmeden yorum okuma pek. Sonra değerlendirmek adına okuyabilirsincevaplayan: billy walsh
tarih: 2013-06-11 03:37:10 (4 yıl önce)


daha çok spoiler aldım.. sağol kaede, ben vazgeçtim bu işten, hep daha kötüye gidiyor..

Aklında filmden bir sahne var ama o filmin adını bir türlü hatırlayamıyor musun?
Ahaliye Sor!
kıpırdanma olan sorular
bugün henüz bir kıpırdanma yok.
yıllar geçse de üstünden
  1. br filim arıyorum (2 cevap verilmiş)
  2. 80li yıllardan zombili bir film (6 cevap verilmiş)
  3. biri kız biri erkek.. (2 cevap verilmiş)