Filim Adamı


uyarı: sorduğunuz soru çözüme kavuştuysa, "çözüldü" olarak işaretlemeyi unutmayınız!

o sigaralar bitmeden çıkmak yok...

soran: ksantippe | tarih: 2013-02-23 01:22:06 (5 yıl önce)hayal meyal aklımda bir sahne arkadaşlar.. yabancı bir film.. sene kaç kim oynar hiçbir fikrim yok.. Birisi (başroldeki abi sanırım hatta zenci gibi hatırlıyorum ama olmayadabilir) bir musibet bin nasihatten yeğdir kıvamında birşeyler anlatırken bir flashback oluyor.. çocukluğuna gidiyoruz.. sigara içerken yakalanıyor babasına.. babası aman etme yavrum falan diyeceğine yada bir daha içerken görmiyim diyip sigarayı elinden alacağına dair bir beklenti oluşuyor sahnede.. ama babası o bir paket sigarayla bu çocuğu tuvalete kapatıyor ve " o paketin hepsi bitecek diyip sanırım kısada bir süre veriyor" çocuğun sigara içmekten midesi bulanıyor.. nefret ediyor o gün sigaradan.. galiba bir dahada içmiyor.. böyle bir sahneyi hatırlayan var mı a dostlar? bilindik bir filmde olabilir.. cevaplayan: oleg
tarih: 2013-01-16 17:26:22 (5 yıl önce)


sahneyi hatırladım ama filmden çok emin değiliim. sanırım Blinkende Lygter (parıldayan fenerler) filmindeydi. başlığı okuyunca direkt o film geldi aklıma o olabilir oyüzden .

http://www.filimadami.com/film/15203/blinkende-lygter/cevaplayan: ksantippe
tarih: 2013-01-17 10:46:26 (5 yıl önce)


ahh umarım bu filmdir .. en kısa zamanda seyredip söylicem..cevaplayan: zelenz
tarih: 2013-02-03 15:02:24 (5 yıl önce)


adamin cocukluguna gidip sahneyi gormesi yok ama ayni muhabbetti yasli amca zenci birine anlatiyo brewsters millions filminde.Aklında filmden bir sahne var ama o filmin adını bir türlü hatırlayamıyor musun?
Ahaliye Sor!
kıpırdanma olan sorular
bugün henüz bir kıpırdanma yok.